Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

TLAK NA JARDU JÁGRA SÍLÍ! Veronika Kopřivová se cítí osamělá a o miminko začala škemrat přes Instagram

+ Dalších 38 fotografií
Mohla by být absolutně spokojená, ale ke štěstí jí ještě něco chybí. Veronika Kopřivová (25) přes Instagram Jardovi vzkázala, že on má hokej a ona se nudí. Situaci by prý zcela změnil příchod miminka.

Veronika Kopřivová má za sebou těžké dny. Naplno se rozjela NHL a Jágr (44) musí makat na ledě. Domů chodí unavený a není s ním taková legrace, jako byla o prázdninách.

Veronika se začíná nudit a cítí se prázdná. A na svém Instagramu dost hlasitě volá o pomoc. Vyslyší to Jarda? A pochopí, že Verunka touží po miminku, které by jejich vztah sečetlo a podtrhlo?

Veronika na svém Instagramu (jiní sem dávají fotky, ona tady píše dlouhé vzkazy) popsala, že na zápasy Floridy už nemůže chodit v drdolu a teplákách. Protože by si připadala před jinými hokejovými fanynkami méněcenná. Naštěstí je tak krásná, že práce na tváři a výběr šatů před utkáním jí zaberou jen 10 minut.

Pak si postěžovala, že Jarda ji už nebere na žádné romantické večeře, jak byla zvyklá.

„Když jdem na večeři (vedle baráku) není to jako jít na hezkou večeři a posedět. Jídlo většinou dožvýkávám cestou z restaurace,“ zafňukala na Instagramu vyučená teplická kadeřnice.

A pak už téma textových vzkazů nenápadně stočila na miminko.

„Zbláznila bych se, kdybych měla žít pouze životem druhého, čekat až přijde domů, čekat, kdy budeme něco dělat atd. Mezi námi jsou i ty přítelkyně/man­želky, kterým to nevadí a možná jim to vyhovuje, ale na tom není nic špatného. Je tady ještě další varianta, když má partnerka dítě, věřím, že má o zábavu a povinnosti postaráno, hlavně má vnitřní naplnění! Což je to nejdůležitější. Nejhorší ze všeho je pocit prázdnoty,“ uvedla Kopřivová.

Tak snad Jarda tento vzkaz pochopí a rozhoupá se k činu. Veronika se k němu náramně hodí. Ti dva k sobě prostě patří.

Mohlo by vás zajímat

Další články