Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Titul Nejhorší modelka získává… Agáta Prachařová!

Byla to její první přehlídka po druhém porodu.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 24 fotografií
Těžko říct, co Agátu Prachařovou (32) donutilo po druhém porodu nastoupit na přehlídkové molo. Touha po ještě větší popularitě nebo snad nedostatek financí? Ať tak, či tak, veřejnost její konání nehodnotí zrovna kladně. Agáta sice tvrdí, že po druhém porodu zhubla 20 kilo. Na molo by to ale chtělo ještě o něco více, myslí si fanoušci.

Agáta Prachařová se objevila po dlouhé době na přehlídkovém mole, ale to neměla dělat. Veřejnosti se její počínání zrovna nelíbí. Na to, aby mohla po druhém porodu veřejně hupsnout do bikin, by potřebovala ještě pár kilo shodit. Z jejích modelů se jí dmulo bříško a dle jejích fanoušků měla dokonce povislý zadek.

„Já jsem tu přehlídku viděla a ona nebyla jediná, kdo měla tělo do rádia. Je to dost hrozné, ale musíte mít velké ego, což je k něčemu též dobré, ale nepatří to na molo,“ píše jedna z diskutujících na Facebooku, kde se Agáta stala mnoha lidem trnem v oku. „Souhlasím,“ odepisuje diskutérce vizážista Pavel Kortan. Agátu nešetřila ani bývalá účastnice Robinsonova ostrova Nika Doné, která se táže, zda se jedná o fotomontáž. Fotomontáž a drsná kritika Agáty se objevily na facebookovém profilu modelky Eviny Hayek, která vystupuje pod přezdívkou Evinator. Samotné fotky a video uveřejnil web Super.cz.

Podle jiných kritiků měla Agáta raději zůstat doma s dětmi. Ostatně, to je to, co jí jde a naplňuje ji to, doufejme, více než chůze po mole, ale přesto by méně kritiky příště neuškodilo. Agáta je dobrá máma od dvou dětí, a tak se modřinaté nohy i únava ve tváři dají přece pochopit.

Související články

Další články