Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Titul Česko-slovenské Miss získala Klára Vavrušková, Českou Miss je Bára Hodačová

Titul Česko-slovenské Miss získala Klára Vavrušková, Českou Miss je Bára Hodačová
Zdroj: extra.cz
+ Další 2 fotografie
Miss
Už známe vítězku dlouho očekávaného finále. Novou Česko-slovenskou Miss se stala devatenáctiletá Klára Vavrušková z Kostelce nad Orlicí. Ta zvítězila také v kategorii Česká Miss Earth. Brunetky ovládly celou soutěž. Novou Českou Miss je Bára Hodačová (23). Podívejte se, které další hnědovlásky zvítězily v ostatních kategoriích.

Brunetka Klára Vavrušková získala hned dva tituly, kromě toho hlavního získala i titul Česká Miss Earth, která se volí na 4 roky. Slovenskou Miss Earth se stala sympatická Slovenka s číslem 1 Stanislava Lučková (26) z Košic.

Miss Universe Slovenské republiky se stala dívka s číslem 7 Laura Longauerová Tu přišla vyhlásit ředitelka Slovenské Miss Universe a poslední Miss Československa Silvia Lakatošová.

V kategorii Česká Miss zvítězila třiadvacetiletá brunetka z Teplic Barbora Hodačová Českou Miss přišla vyhlásit vítězka z roku 2015 Nikol Švantnerová. V kategorii Miss Internet se umístila na prvním místě Karolína Kokešová z Brna. Tu přišla vyhlásit známá youtuberka Dominika Myslivcová (24).

Hlavní vítězka Klára Vavrušková získala kromě titulu také sto tisíc euro, plně vybavený byt v Praze na jeden rok, auto Hyundai na jeden rok, dovolenou a mnoho dalších cen. O absolutní vítězce rozhodli jak diváci svými hlasy, tak i hlasy poroty.

Přečtěte si, jak Klára odpověděla na otázky, proč se do soutěže přihlásila a proč by měla zvítězit.

Proč jsem se přihlásila do Miss?

Myslím si, že každý má zkusit vše, překonávat své hranice a účastnit se výzev. Pro mě bylo (zatím největší) výzvou přihlásit se do České Miss. Sledovala jsem tuto soutěž už jako malá a dá se říct, že to byl vždy můj sen tu být.

Proč bych měla vyhrát?

Řekla bych o sobě, že jsem hodná, přátelská, empatická a citlivá. Ráda lidem přináším radost a úsměv na rtech. Chtěla bych předávat toto poslání dál. Nenávist je všude kolem nás a myslím, že je potřeba dělat věci, které nás, lidi, spojují.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy