Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Tito muži nestojí ani za špetku vašeho času: 5 mužských poddruhů, kterým se raději vyhnout

Štír rád a často souloží.
+ Další 2 fotografie
Máte pocit, že pořád jen narážíte na podivíny a normální chlap nikde? Nezoufejte! Musíte se sice porozhlédnout trochu důkladněji, ale dá se to. Jak poznat, kteří muži nestojí ani za letmý pohled a už vůbec ne za několik minut vašeho života? Sepsali jsme pro vás typy mužů, kterým se raději obloukem vyhněte! Tyto vlastnosti prostě nevydýchá žádná žena!
  • Uplakánek

Chlap má být chlap a ne bábovka. Tento typ by spíše potřeboval svoji pečovatelku. Neumí podržet a ve stresových situacích se vždycky složí jako hromádka karet. Takový muž je vám naprosto na prd. Ještě bude chtít, abyste mu podala kapesníček, aby si mohl utřít ty své depresivní slzičky.

  • Vydřigroš

Celý život se točí jen kolem jeho peněz a na ty mu nikdo nesmí sáhnout. Vše má do detailu spočítané a běda, jestli se mu to nějak vymkne. Nečekejte, že vás takový muž pozve na večeři, a už vůbec ne, že vám koupí nějaký ten dárek. Takový týpek škudlí, kde se dá, takže možná vám na narozeniny koupí nějakou zvadlou kytku v akci. Ani to však není jisté!

  • Pan nevyzpytatelný

Domluvíte se s ním na schůzce a on to pár minut před odvolá. Celé dny vám vypisuje a pak přijde rána z čistého nebe a najednou ticho. Několik dní nebo i týdnů se neozve a jste mu naprosto lhostejná. U takového typu nikdy nevíte, kdy se ozve a někam se nevytratí. Chcete toto riskovat a být neustále v nejistotě?

  • Sobec

Na první pohled se jeví jako princ na bílém koni, ale když přijde řeč na činy, je to hrůza. Je pohledný a moc dobře to o sobě ví. Mluví jen o sobě, svých zájmech a vlastně ho vůbec nezajímá nikdo jiný. A vy už vůbec ne! Chce jen ovečku, kterou bude mít jako doplněk. Žádná vaše iniciativa či názor ho vůbec nezajímá. To, co řekne on, je prostě svaté a přesto nejede vlak.

  • Plánovač

Tento pán je schopný vám do minuty naplánovat váš program na celý týden a běda, jestli ho porušíte. Rozhodně na vás nebude nikde čekat a žádné romantické spontánní akce s ním nečekejte. Má přesně seřazené, kdy vám dá pusu, kdy si můžete dát spolu večeři a kdy i skončíte. Tato upjatost vás jednoho krásného dne zabije…

Mohlo by vás zajímat

Další články