Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Titěrné prádlo a božská postava! Tohle tělo má v posteli hvězdný fotbalista Neymar

Neymar má doma žhavou kočičku.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 18 fotografií
GALERIE
To, že má brazilský fotbalový útočník Neymar (28) slabost pro krásné ženy, není žádným tajemstvím. Jeho nová přítelkyně Natalia Barulich (28) není výjimkou. Ze sexy modelky, která má kubánský původ, se vám zaručeně zrychlí tep.

Ženy po něm touží, i když nesledují fotbal. O kom je řeč? O brazilském fotbalistovi Neymarovi, který je známý nejen pro svůj talent, ale také pro své charisma, ze kterého jdou ženy do kolen. Pro jejich smůlu je ale aktuálně Neymar zamilovaný až po uši, a to do vnadné a úspěšné modelky Natalie Barulich, která je opravdu k nakousnutí.

Uhrančivá Natalia Barulich je úspěšná americká modelka, která o práci rozhodně nouzi nemá. Není se čemu divit, že je díky své dokonalé postavě vybírána slavnými návrháři, zejména pro focení spodního prádla a plavek.

Modelka byla necelé dva roky přítelkyní známého kolumbijského zpěváka Malumy, díky kterému se její jméno dostalo do médií rychlostí blesku. Podle modelky ale jejich vztah nebyl zdravý, i kvůli stálému odloučení vzhledem ke zpěvákově nabitému programu, kdy létal po světových tour, a pro obě strany bylo lepší vztah ukončit.

I když už tohle luxusní tělíčko patří pouze Neymarovi, Natalia nenechává ani tak své příznivce "o hladu" a své sociální sítě pravidelně zásobuje pořádně žhavými snímky.

Z téhle žhavé fotogalerie modelky se vám pravděpodobně zvýší tep.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy