Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tisíce naštvaných fanoušků: Koncert Jasona Derula byl zrušen po hodinách čekání!

+ Dalších 8 fotografií
Dnes se měl od 19 hodin v pražské Tipsport aréně uskutečnit koncert Jasona Derula (29). K ničemu takovému ale nedošlo. Před arénou stálo již několik hodin tisíce naštvaných fanoušků. Pořadatel prozradil, jaký je důvod toho, že dnes lidé neuvidí, to co si zaplatili.

V pražských Holešovicích v Tipsport areně se měl dnes uskutečnit koncert amerického populárního zpěváka Jasona Derula. Vystoupit měli také Marcus & Martinus. Program měl začít od 19 hodin, ale nic takového se nestalo.

Před halou stálo nespočet fanoušků, kteří tam čekali na svoje idoly. Dnes měli kromě Derula vystupovat i Marcus a Martinus. "To snad není možný. Čekám tady takovou dobu a ono se to jen tak zruší," píší lidé na sociálních sítích. "Chceme zpátky peníze," hlásají. Na místě byli i redaktoři eXtra.cz, kteří zjišťovali, proč koncert vůbec nezačal.

Pořadatel prozradil, že koncert musel být zrušen, jelikož pódium je přetížené. Důvodem je tedy bezpečnost. Jason alespoň vystoupil na balkóně s pár songy. Zřejmě doufal, že tak rozezlené fanoušky alespoň trochu uspokojí.

Související články

Další články