Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tipy pana Greye: Dámy, uspokojit se můžete nejen okurkou! Masturbace 5krát jinak!

Zdroj: youtube
Boom okurkového masturbování v kině je v plném proudu! Pokud patříte k těm dámám, které si rády zadovádí s nějakou zdravou zeleninou ať už v kině, či soukromí své ložnice, místo nediskrétního vibrátoru máme pro vás pár tipů. Okurková sezona totiž není jediná, která vám udělá radost ve vašich kalhotkách!

1. Zdravá strava je základ

Aby tělo správně fungovalo, potřebuje výživu a i malé děti dobře vědí, že čerstvá zelenina a ovoce jsou základ! Okurkami to začalo, ale u nich to rozhodně nemusí skončit Především veganky se jistě nadchnou nad nápadem udělat si takový mix salát. Dobře vám totiž může udělat i mrkev, celer nebo petržel. Dámám, které preferují šířku oproti délce, doporučujeme jablko, avokádo nebo citrusy, dle vlastní absorbčnosti. Z řad ovoce pak doporučujeme banány, raději však ve slupce, nebo například jahody či datle, fantazii se zkrátka meze nekladou. A vitaminům také ne.

2. Pro kutily

Pokud máte doma muže, který se pořád rád v něčem vrtá, vyhrála jste jackpot! Vypůjčte si jeho kufřík a hurá na to! Pozor, pokud se rozhodnete pro šroubováky nebo jakékoliv vrtací nástroje, v žádném případě je nezapojujte do elektřiny, dále doporučujeme používat spíše rukojeti, nikoliv nástavce, nechceme přeci, aby někdo přišel k úhoně. Šrouby a matice nejsou v tomto případě ideálním řešením, neb mohou uvíznout v hloubi vašich útrob, a to by se potom asi poněkud hůře vysvětlovalo Po použití důkladně omyjte a vraťte na místo určení.

3. Kuchyň = ženské království

Čím víc nástrojů na vaření, tím lepší hospodyňka! Alespoň mužům to tak může připadat. Co je ale možná nenapadne, je fakt, že taková vařečka nebo metla mohou mít poměrně multifunkční využití. Doporučujeme použít náčiní, které nepoužíváte k vaření na denní bázi, i když chápeme, že k němu můžete mít větší citový vztah Po použití opět důkladně protáhněte myčkou, možná i pračkou a automyčkou, jen tak pro jistotu.

4. Svíčka pro atmosféru

Jste-li milovnicí svíček a svícnů všeho druhu, asi vám nebudeme muset zdlouhavě radit co dál. Upozorňujeme však, abyste si daly pozor na případné parfémované svíčky nebo aroma lampy. Esenciální oleje totiž nejsou určeny k vnitřnímu užití, a to ani pro jeden z tělesných otvorů. Mohlo by se vám pak stát, že budete pískat hlasitěji než ta automatická pračka, na kterou jste si minulý týden sedla, když ždímala na nejvyšší otáčky

5. Zavolej

V nouzi poznáš přítele! A v dnešní uspěchané době je telefon naším často jediným přítelem. Vyzkoušejte si tedy sama, jak moc chytrý je váš smartphone Pokud nemá nastavitelné vibrace, tak se s ním přestaňte kamarádit! Opět doporučujeme zvolit vodotěsnou variantu, kterou pak můžete omýt.

Související články

Další články