Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tipy na poslední dárky: Měkké a veselé Vánoce s Dedoles

Tipy na poslední dárky: Měkké a veselé Vánoce s Dedoles
Zdroj: Dedoles
+ Další 2 fotografie
Vánoce 2020
Jaké by to asi byly Vánoce bez měkkoušů? Říkáte si, že měkkouše jsou nuda? Jenže letos tomu bude jinak a vy si je budete pamatovat. Zpod krabičky na vás vyskočí dobrá nálada. V Dedoles pro vás totiž mají spoustu nových vzorů ponožek a spodního prádla, ale i punčošky pro nejmenší. Ukažte, že jste pro každou srandu a rádi rozveselíte den i ostatním! Další skvělou novinku jsou dárkové poukazy. Připravte se na nejsnazší vybírání dárků, jaké tu kdy bylo!

Dárkový poukaz

Dárky na poslední chvíli řeší mnoho z nás. Máme pro vás záchranu na tu nejposlednější chvíli: Vše nejveselejší teď můžete darovat jako Dárkový poukaz Poukázka se posílá v elektronické formě a obdržíte ji ve své emailové schránce spolu s kódem na online nákup. Na vybírání těch správných veselých vzorů bude mít obdarovaný celý rok.

Veselé krabičky

Seznam blízkých, které chcete obdarovat ještě pořád nebere konce? Ovládněte letošní svátky a pomozte si při tom veselým výběrem z balících možností. V Dedoles pro vás mají originální, veselé dárkové krabičky ponožek a spodního prádla

Roztomilé punčošky

Zima, to jsou i procházky venku, stopování divoké zvěře – nebo obráceně. Na čerstvém vzduchu je hned lepší nálada! A když nasněží nebo zamrznou ledové plochy, to je ta pravá zima, na kterou všichni čekáme. Buďte připraveni do času i nečasu, pro nejmenší proto pořiďte roztomilé punčošky a pro všechny nové teplé ponožky Nechybí na nich světýlka, zvířátka, zimní krajina či nerozlučná dvojice, Santa a Rudolf. Dále jsou velmi oblíbení zamilovaní tučňáci, zrzavé lišky, dinosauři nebo rybičky v akvárku. Všechny tyto a více motivů najdete na dětských punčoškách, které si vaše děti nebudou chtít ani svléct. Navíc jsou vyrobené z kvalitních materiálů, které zabezpečí pohodlné nošení ve dne i v noci. Tak hurá do oblékání! Pamatujte, že měkkouše z Dedoles nejen zahřejí, ale také rozveselí den.

Celý den v pyžamu

Pár zimních dní si můžeme dovolit strávit celý den i v pyžamu nebo spodním prádle. Celý den koukat na oblíbené vánoční pohádky nebo hrát hry. Kdy jindy je na ně čas, než teď? Tak šup, vyberte ty správné motivy, ať vám to doma sluší.

Všechny veselé zimní motivy najdete na www.dedoles.cz

Veselé zimní dny v teploučku přeje Dedoles!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy