Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tipovali byste jí 53 let? Oslavenkyně Salma Hayek ukázala postavu k nakousnutí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
Narozeniny
Mexická herečka Salma Hayek dnes slaví narozeniny, málokdo by ale hádal, že je této krásce už 53. Nestárnoucí herečka má i ve svém věku postavičku k nakousnutí. Žádná povadlá kůže, celulitida nebo ochablé svalstvo. Salma na sobě maká a jí převážně středomořskou kuchyni. To vše se na jejím vzhledu samozřejmě podepisuje.

Salma patří k nejkrásnějším ženám planety. Její temperament, ženské křivky a svůdnou tvář obdivují lidé po celém světě. Na třiapadesát rozhodně nevypadá a je si toho vědoma. Na svůj Instagram umístila fotku v plavkách doplněnou o komentář: „Ano, je mi 53, a co má být?“

Salma má nejen krásné tělo, ale i dobré srdce. Se svým miliardářským manželem je zapojena do spousty charitativních projektů a snaží se pomáhat, kde to jen jde. Naposledy se se svým mužem Françoisem-Henrim Pinaultem zapojili do pomoci na rekonstrukci shořelé katedrály Notre-Dame, kam poslali v přepočtu více než 2,5 miliardy Kč. Salma se také účastní charitativní činnosti proti násilí na ženách a diskriminaci přistěhovalců.

Herečka si o čtyři roky staršího miliardáře vzala v roce 2009 a vychovávají spolu dcerku Palomu Valentinu (11). V loňském roce obnovili svůj manželský slib na ostrově Bora-Bora.

Salma pochází z katolické rodiny, je dcerou španělské matky a libanonského otce. Jako první herečka mexické národnosti byla v roce 2003 nominována na Oscara za hlavní roli ve filmu Frida.

Související články

Další články