Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Tipnete si, kdo je tahle roztomilá holčička? Dnes je z ní sexy kočička s největším poprsím na Slovensku!

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Už víte, o koho jde? Tou malou roztomilou holčičkou je sexbomba Zuzana Plačková. Dnes je z ní mladá, úspěšná a hlavně neskutečně svůdná playmate ze Slovenska.

Malá a roztomilá holčička! Takhle vypadala Zuzana Plačková v dětství. Čas ale nezastavíš a dnes je z nevinné a nenápadné holčičky sexy dračice, která na Slovensku nemá konkurenci.

Zuzana se jako jedna z mála nestydí za to, že své tělo zdokonalila plastickými operacemi a dopomohla si k tomu, aby vypadala podle svého snu.

Je také známá tím, že vše, co má na srdci každému řekne napřímo a nemá důvod se za něco schovávat. Takových lidí je v dnešní době opravdu málo - a mezi celebritami jich je jako šafránu. Zuzana se proslavila jako playmate a poté účinkovala v reality show Hotel Paradise společně s Nelou Slovákovou či Nikol Trojanovou

Zuzana je pět let po soutěži mnohem populárnější a hlavně roste do krásy. Změnila barvu vlasů a také určuje módní trendy! Její základna fanoušků na Instagramu se rozrůstá a denně její příspěvky sleduje přes 268 000 lidí.

Málo kdo ale ví, jak Zuzana Plačková vypadala předtím, než se vůbec objevila na obrazovkách a stala se žádanou celebritou na Slovensku a v Česku. Podívejte se do fotogalerie, kde naleznete více fotek z jejího dětství.

Související články

Další články