Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tipli byste si? Diváci MasterChef dávají jasně najevo, komu fandí a komu ne

MasterChef Česko bude pokračovat po prázninách.
Zdroj: Instagram MCH/ Lucie Čižmárová
+ Dalších 7 fotografií
favorité
Diváci kulinářské show MasterChef se mohou ve středu těšit na poslední díl. Tedy na poslední před letní pauzou. Pokračování soutěžního klání o titul MasterChef bude následovat hned po prázdninách. Zatímco loni bylo už v červnu jasné, kdo zvítězil, letos si budou muset fanoušci počkat do podzimu. Kdo patří mezi favority soutěže, komu nemohou diváci přijít na jméno a koho by do soutěže nejraději vrátili?

Letos byli ve finálové TOP16 soutěžící všech věkových kategorií na rozdíl od loňského ročníku, kde převažovali spíše mladší účastníci. I když jsou podle poroty schopnosti zbylých soutěžících velmi vyrovnané, sympatie u fanoušků jsou naopak velmi rozdílné.

Zlatá trojice

Talentovaná blondýnka Lucie Čižmárová, která soutěž už bohužel opustila, se s některými účastníky vídá i po skončení natáčení. Jak sama přiznala na svém Instagramu, nejvíce jí k srdci přirostla Chili a Pavel Berky Pod snímkem "Zlatá trojice", jak ho jedna z fanynek nazvala, se rozpoutala diskuze o tom, komu lidé nejvíce fandí a komu nikoliv.

Jak je z diskuze patrné, hodně fanoušků fandí právě Pavlu Berkymu a Chili. Dále potom Romanu Stašovi, který je mnoha lidem sympatický, jelikož z něho vyzařuje klid a pohoda. Podle většiny komentujících je to "nejlepší trojice" a u diváků si tito účastníci získali nejvíce sympatií.

Koho lidé nemusí a kdo jim je volný

"Nejvíc bych to přála Romanovi, to je pohodář a sympoš, pravý opak Páji a Páji," napsala uživatelka Jana, která naťukla fakt, že nejméně jsou v soutěži oblíbení Pavlína a bubeník Pája Ten se i přes několik karambolů v soutěži drží a porota ho posílá stále dál. Stejně tak Pavlína, která si s hejty veřejnosti už užila své.

Mezi zlatý střed - ty, kteří jsou šikovní, ale fanoušci na ně mají spíše neutrální názor, patří Pepa, Ivka a Viky

Komu v soutěži MasterChef fandíte vy a komu nemůžete přijít na jméno?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy