Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tip na léto pro vaše letní karaoke! 5 triků, díky kterým Ewa Farna zamaskovala tloušťku!

Ewa Farna po dvou letech nepůsobila na jevišti otyle. Zřejmě díky nové
stylistce.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Ewa Farna šokovala v týdnu Václavské náměstí módní kreací, ve které nevypadala jako slonice, ale jako zpěvačka, která nemá problém s nadváhou. Jak to udělala?

1. Sukně z pevných materiálů!

Nová kolekce, která se objevila v „háemku“, ale už ji napodobují i ostatní řetězce, rafinovaně skrývá velký zadeček pomocí pevných materiálů, které drží kónický tvar. I oplácanější dívka tak může nečekaně získat sebevědomí.

2. Podpatky to jistí

Vysoké podpatky na skutečně extrémních jehlách uměle prodlužují končetiny, což dává mimořádnou optickou výhodu majitelkám sošných nohou a tlustých stehen, pokud se tato zároveň schovají pod rafinovanou sukni, z menší baculky je rázem středně vysoká kočka. Rozhodně vyzkoušejte!

3. Korzet, korzet, korzet!

Řada hodnotitelů podlehla iluzi, že Ewa se nasoukala do křiváku. Není to tak úplně pravda, tedy je, ale zpěvačka si ještě vypomohla jednou ze svých stahovacích polských vychytávek, které tasila už v SuperStar. Pokud jste otylé, pak stačí upnout tělo do nedýchatelného elastického doplňku a pak zapnete možná i bundu, na kterou by dříve nebylo ani pomyšlení.

4. Výrazný make-up

Přesto, že vám stejně jako polské zpěvačce sluší spíše jemný make-up, zmalujte se agresivně, budí to pozornost a všichni hned po uměle nadimenzovaném poprsí sledují vaše brutální barvy v obličeji, čímž dokonale odvedete pozornost od partií, kde je pozornost publika pro vás skutečně nežádoucí!

5. Opakujte, že nejste tlustá!

Důležité je, když už veřejně vystoupíte, zahájit řeč rovnou konstatováním, že nejste tlustá. Ne že by to primárně pomohlo, naopak, ale když to budete dělat v okruhu přátel/fanoušků dostatečně dlouho, časem vznikne dojem, že jste jen obětí štvanice novinářů/nepře­jících kámošek a o to přece jde, ne?

Související články

Další články