Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tina, když miluje, tak je to na plné koule! Jaký důkaz lásky dala svému muži?!

Láska jako trám…
+ Dalších 9 fotografií
Slovenská pěvecká diva Tina dala zas jednou o sobě pořádně vědět. Tentokrát jde o to nejkrásnější na světě. Lásku!

Slovenská zpěvačka Tina (32) je v Česku známá především jako moderátorka SuperStar a nebo jako kamarádka rappera Rytmuse (39), se kterým v minulosti nazpívala úspěšný česko-slovenský hit Příběh. Fanoušky má tak nejen na Slovensku, kde momentálně žije, ale i u nás. Možná i proto její Instagram má 172 tisíc followerů.

V posledních čtyřech letech se s Tinou život nemazlil a zažívala jednu životní změnu za druhou. Dvě děti se dvěma muži, rozchod, svatba a úspěšná kariéra zpěvačky v jednom. Dnes je už Tina vyklidněná a žije šťastně se svým manželem a rapperem Separem, s tím je vdaná skoro už tři roky. A nebyla by to vášnivá Tina, aby svému muži nedokázala svou lásku a oddanost velkým gestem.

Tina si podobiznu svého milovaného nechala zvěčnit skoro na celé levé stehno. Levé proto, aby jí byl co nejblíže k srdci. Následně svůj čin komentovala takto. “Svým rodičům vděčím za život, bez nich bych nebyla. Ale tento muž mi pomohl na mé cestě sebepoznání nejvíc na světě. Díky němu jsem dokázala odemknout mé talenty, můj potenciál, pochopila jsem, co znamená sebeláska a jak je důležitá, odkrývá mou ženskou stránku. Je to nejdůležitější člověk v mém životě. Spolu tvoříme celek, pro který je nejdůležitější Anička a Leo. Tento muž dnes vstoupil do čtvrté dekády svého života a já děkuji, že to zažívá se mnou. Je úplně nepodstatné, co bude či nebude zítra. Miluju tě a děkuju ti. I když nejsem hyperideální žena, dáme to…,” vylila si Tina své srdce.

Věříme tomu, že toto manželství má opravdu reálnou šanci na věčné časy. Hodně štěstí!

Mohlo by vás zajímat

Další články