Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Timo Tolkki vrací Dominice úder: Nic ti nedaruji, mám nárok na polovinu dědictví po Gottovi

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
rozepře
Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika (46) bouchla do stolu a rozhodla se všechny spekulace, které se vyrojily kolem jejího stále ještě manžela Timiho Tolkkiho (53), vyvrátit. Uspořádala proto v pražském parku brífing, na kterém přečetla své vyjádření před novináři. Přítomen schůzce byl i Timo Tolkki, který ač slovům své manželky nerozuměl, odjel z místa naštvaný. Své pocity teď vyjádřil na svém Facebooku.

Timo Tolkki ve svém vyjádření přiznává, že nerozuměl tomu, co Dominika říkala a začal se ohánět svými právy na společné jmění i dědictví po Dominičině otci Karlu Gottovi. Tima provizorně uspořádaná tisková konference očividně hodně naštvala.

Nárok na dědictví

„Moje bývalá manželka uspořádala tiskovou konferenci v Praze. Nevím, co říkala, ale jsem připraven to tak nenechat,“ začal Timo slova plná zloby. „Podle finského zákona vlastním padesát procent toho, co teď Dominika vlastní anebo podědí v budoucnu po Karlu Gottovi,“ píše dále Timo. Muzikant poukazuje i na fakt, že Dominika je zodpovědná i za polovinu jeho dluhů, které si za jejich manželství udělal.

Naštvaný Fin už prý kontaktoval právníky a je připraven celou situaci řešit aktivně. Neopomenul ani to, že za dva dny odjíždí na Kostariku a následně na několik dní do Mexika, kde nechal u údajné milenky po poslední návštěvě své věci…

„Mějte ku**a skvělý večer, Já vím, že bude!,“ zakončil Timo své vyjádření, po kterém jeho první kroky povedou nejspíše s kamarády do baru.

Na vyjádření Dominiky Gottové se podívejte ZDE.

Související články

Další články