Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Timo Tolkki se chce nastěhovat k manželce: S Dominikou Gottovou má jasné plány

Zdroj: archiv T. Tolkkiho, Profimedia.cz
+ Další fotografie
Plány
Hudebník Timo Tolkki (53) prozradil Top Star magazínu, co chystá na manželku Dominiku Gottovou (46). Každý z nich si svou budoucnost představuje jinak a z hudebníka vypadlo, že se plánuje přestěhovat do České republiky natrvalo. Jak se to asi bude líbit jeho choti, když stále trvá na rozvodu?

Finský kytarista Timo Tolkki trávil den před svatým Valentýnem se svou manželkou Dominikou Gottovou, hned druhý den vystupoval s operní pěvkyní Evou Urbanovou. Při té příležitosti prozradil detaily svých plánů. Chce se prý přestěhovat do Česka natrvalo. „Příští týden jedu do Kostariky, kde mám show, pak na osm dní do Mexika,“ svěřil se Timo Top Star magazínu s programem na následující dny.

Pronájem domu a návrat k Dominice

V Mexiku by měla žít jeho údajná milenka Claudia Pearl, tam si prý nechal většinu svých věcí včetně milované kytary. Plánuje si ale vzít všechny své věci a od 1. března by rád byl zpět v Praze, aby hned 3. března mohl oslavit své narozeniny s manželkou Dominikou. K té by se chtěl nastěhovat a poté pronajmout dům v hlavním městě. „Nikdy se jí Finsko nelíbilo a já už mám plné zuby té zimy,“ vysvětlil Timo své důvody pro jeho plán.

S návratem ke své ženě stoprocentně počítá. „Minulou noc jsme byli spolu, spali jsme v jedné místnosti a v jedné posteli,“ říká sebejistě a nepřipouští jinou možnou variantu. „Dělíme se o všechno. Pomáhám jí. Budu tady zakládat společnost, do které investuji všechno ze svých vystoupení a nahrávek a zaměstnám tam Dominiku, aby se už nemusela živit jako servírka,“ dodal Top Staru Tolkki, takhle by totiž rád své ženě zajistil bezstarostný život. Faktem ale je, že si Timo Tolkki nepamatuje, že nejstarší dcera Karla Gotta pracuje na baru.

Dominika se vrátit nechce

Dominika Gottová naopak tvrdí, že žádný návrat neplánuje. Stále trvá na rozvodu a stýká se s ním jen jako kamarádka. Timo po své manželce sex sice požaduje, avšak Dominika statečně odolává. Veškeré jeho plány Dominika pravděpodobně připisuje bludům, které jsou úzce spojené s maniodepresi­vitou, kterou léta trpí.

Právě kvůli psychickému rozpoložení, lžím a nevěře ho opustila. Avšak Timo své deprese popírá: „Jsem plný emocí, jsem umělec,“ čímž se ohání, navíc tvrdí, že emoce potřebuje ke skládání hudby. Pravdou ale je, že se každý den ukáže jiný důvod, na který svádí své chování.

Související články

Další články