Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Timo Tolkki prozradil, s čím si hraje v posteli: Dominika Gottová to není

Zdroj: archiv T. Tolkkiho, Profimedia.cz
+ Dalších 33 fotografií
proboha!
Timo Tolkki (53) si svými pražskými výlevy definitivně zavřel dveře k Dominice Gottové (46). Chvílemi se zdálo, že nejstarší dcera Karla Gotta (†80) s rozvodem váhá, ale prý je pevně rozhodnutá se k finskému alkoholikovi už nevrátit. Protože se mu nevrhla do náruče, jak čekal, musel si do postele najít náhradu.

Zoufalost Tima Tolkkiho nabírá neočekávané rozměry. Ještě před měsícem si do postele tahal milenky, teď už mu společnost dělá jenom vypůjčená kytara. Dominika Gottová mu dala definitivní kopačky!

Finský muzikant to řekl webu Expres.cz s tím, že svou ženu stále miluje, návrat k ní už ale není možný. I s kytarou se ve své hotelové lóži na pražském Žižkově dokáže zabavit. "V tomhle pokoji složím deset metalových písniček, stihnu to za osm dní," slíbil Tolkki fanouškům na sociální síti. Některé z nich mají být poctou Karlu Gottovi i Dominice.

Bez milenek nevydrží

A zatímco Timovi zbyl už jen hudební nástroj a nezdravé jídlo, o dceru věčného slavíka je nevídaný zájem. Reportéři eXtra.cz přistihli záhadného muže, který Dominice donesl do práce v nákupním centru kytici rudých růží. „Myslím si, že tady nebyl poprvé. Jestli ho někdo posílá, anebo se Dominika líbí jemu samotnému, to netuším. Je ale pravda, že z růží měla velkou radost po zbytek dne," řekla nám prodavačka z Palladia.

Místo kytary do Tolkkiho postele zanedlouho nejspíš ulehne zase nějaká slečna. Sám totiž naznačil, že je tak trochu závislý na sexu.

Rozvod: Dominika Gottová a Timo Tolkki

Související články

Další články