Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Timmy White je zadaný! Sbalil sexy youtuberku!

+ Další 2 fotografie
Jeden z nejúspěšnějších českých youtuberů Tomáš Chudoba alias zpěvák Timmy White (18) je opět zadaný! A jeho nová známost je také youtuberka!

Jmenuje se Anita Bittnerová, ovšem fanoušci ji znají jako Anitu Ball (17). O novém páru se fanoušci obou dozvěděli z překvapivého společného streamu na sociální síti.

„Oslovil jsem ji s tím, že bych s ní rád natočil duet. Nejdřív se zdráhala, ale pak souhlasila. Tak jsme šli na schůzku, pak na rande a bylo jasno,“ směje se Timmy s tím, že k natáčení duetu zatím nedošlo. Hrdličky asi mají myšlenky jinde…

Nedávno přitom médii proběhla Tomášova slovní přestřelka s milostným rivalem Adamem Mišíkem, který začal randit s Tomášovou expřítelkyní Dianou Kratochvílovou. „Na úspěch nepotřebuji mít známého otce,“ nechal se slyšet Tomáš.

Tomáš se nejprve zviditelnil cover verzemi velkých světových a českých hitů na YouTube a posbíral davy příznivců, v současnosti boduje s hitem Když tě u sebe mám. Jen na Facebooku ho pravidelně sleduje téměř 400 000 lidí a na webu musical.ly je aktuálně nejvyhledávanějším Čechem s bezmála 2 miliony lajků na videích.

Mohlo by vás zajímat

Další články