Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tímhle se v Německu živí Monika Štiková: Ještě před měsícem by se propadla hanbou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
To je změna!
Monika Štiková (46) už druhým měsícem žije v Německu. Za hranice prchla kvůli svému kolouškovi Petrovi (21), který přes den hraje hokej a večer se vrací do pelíšku za svou o 25 let starší láskou. Máma Ornelly (25) a Charlotty (22) ale v cizině nechce jíst jen suché rohlíky, a tak si našla zaměstnání. Jde o řemeslo staré skoro jako svět samotný. Ale nepropadejte panice, ne úplně to nejstarší.

Uječená Monika Štiková (46) se totálně odstřihla od rodiny a v Německu začala nový život. Když jí do něj vstoupil o čtvrtstoletí mladší Petr, který je za hranicemi pralesním hokejistou, bylo jasné, že nastanou u hlavy klanu Štikových změny. Tuhle ale nikdo nečekal!

Profesionální hysterka si totiž našla novou práci. A ne ledajakou! Monika se věnuje dětem a nemůže si to vynachválit. „Je úžasné, když se práce ve volném čase stane srdcovkou,“ říká Monika, u které by si lidé ještě před měsícem při představě, že vykonává takovou profesi, klepali na čelo. Dost možná by si na něj poklepala i sama Štiková.

Od Moniky je šlechetné, že se v Německu věnuje tak krásné činnosti. Jelikož sama vychovala dvě dcery, Ornellu a Charlottu, má dozajista malým dětem co předat.

Je otázkou, zda mezi ně nezačne časem počítat i přítele Petra. Věk na to totiž má. Láska nás v začátcích nutí některé věci nevnímat, ale časem začne opadat a vše se ukáže v plné šíři. Tak snad nezačne Monika svého Petra sekýrovat jako malého kluka.

Související články

Další články