Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tímhle ksichtíkem kariéru MODELKY NEUDĚLÁŠ: Tuctová Rozina z Ulice se snaží, ale je to málo!

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
Je hezké, když mají mladí lidé sen. Ale také je velmi důležité, aby jejich sny byly reálné. Jednou z ambiciózních českých hereček je mladinká Anna Kadeřávková. Ta se rozhodla, že herectví v Česku pověsí na nějaký čas na hřebík a vydá se udělat díru do světa v Americe. Jenomže nevzala si tahle křehká blondýnka až příliš velké sousto?

Herečka Anna Kadeřávková se rozhodla, že ukončí svoji seriálovou roli Roziny z Ulice a bude se snažit prosadit za velkou louží. Herečka má v plánu, že si v Americe zdokonalí angličtinu, herectví a začne se naplno věnovat modelingu.

Tohle všechno jsou moc hezké sny, ale důležité je, aby člověk zůstal stát nohama na zemi. O čemž by se dalo v případě Anny trošku zapochybovat.

Samozřejmě, že nelze pochybovat o tom, že si herečka zdokonalí angličtinu. Ovšem co se týče modelingu, nemyslíme si, že by Rozina z Ulice měla nějaké velké naděje. Anna Kadeřávková je určitě moc hezké děvče. Bohužel, tímto to končí

Jako modelka by se stěží uživila v České republice, natož v Americe, kde mají představy o modelkách úplně jiné. Ať se to Aničce líbí nebo ne, její vzhled je zkrátka tuctový a ničím nepřekvapí. Takové holky potkáte dnes a denně na ulici. A tím tuplem v Americe.

Je moc hezké, že je tahle česká herečka natolik ambiciózní, ale aby nebyla nakonec zklamaná z neúspěchu

Související články

Další články