Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tím se leccos vysvětluje: Shopaholicadel odtajnila, že pochází ze světa Unicorn

Shopaholicadel byla hostem Jaromíra Soukupa.
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
ufo

Tohle by skutečně ledacos vysvětlovalo! Adéla Pulcová alias Shopaholicadel totiž tvrdí, že pochází ze světa Unicorn. To influencerka prohlásila během dalšího ze svých streamů na TikToku a tvrzení myslela zcela vážně. Brána do tohoto světa je prý v Praze, ale ono místo nikdo kromě Adély nezná. Vyvolená je pouze ona. 

“To ani nevíte, protože to neznáte tohleto místo. Já žiju na planetě Unicorn,” šokovala opět jedna z nejbizarnějších pseudocelebrit během svého živého vysílání na TikToku. Adéla Pulcová alias Shopaholicadel tak opět dokázala předčit všechny své předchozí výroky. To, že pochází ze světa Unicorn, totiž myslela téměř třicetiletá influencerka zřejmě zcela vážně.

Před pár dny ji vyděsilo UFO

Zdá se, že nadpozemské bytosti a útvary mají na Adélu spadeno. Před pár dny totiž byla přesvědčená, že spatřila UFO. "Lidi, vůbec to nechápeme, ale čumte, k čemu jedeme. Jak se to sem vůbec dostalo. Co to je? Pište do komentářů, co to má bejt," hlásila Adéla. Prazvláštní úkaz opět zaznamenávala do svého videa. "To vypadá jak od ufonů, jak od Marťanů, fakt. Já ven nejdu, já se toho bojím. To jsou divný věci," pokračovala. V ten moment byla v autě se svým snoubencem Davidem.

A diváci jí moc nepomohli. "Ta věž je mimozemský megavysílač seslán z daleké galaxie. Je tu, aby vyzvedl Adélku na její rodnou planetu," objevovalo se v komentářích. Z onoho děsivého objektu se nakonec vyklubala Žižkovská televizní věž.


Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy