Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Till Lindemann, frontman kapely Rammstein, má koronavirus: Zpěvák leží na JIP

Zdroj: archiv Rammstein
+ Další 2 fotografie
Koronavirus
Frontman oblíbené hudební skupiny Rammstein je pozitivní na koronavirus. Till Lindemann aktuálně leží v nemocnici na jednotce intenzivní péče s vysokými horečkami a zápalem plic.

Poté, co se Till Lindemann (57), který je frontmanem oblíbené hudební skupiny z Německa Rammstein, vrátil z koncertu v Moskvě, ihned musel v Berlíně zamířit do nemocnice. Koncert v Moskvě byl pouze sólový a nebyli tam jako kapela.

Ačkoli se Till snažil dodržovat co nejvíce bezpečnostní opatření, nepodařilo se mu zabránit nákaze. Server Bild uvedl, že zpěvák musel být po návratu umístěn na jednotku intenzivní péče. Byl totiž pozitivně testován na nový typ koronaviru. Nyní se Lindermannovi údajně už daří lépe.

Plánované turné

Kapela Rammstein měla na letošní rok naplánované turné, které se mělo konat od května do srpna. Kvůli aktuální situaci není zatím jisté, jestli turné budou moci uskutečnit. Celkem měli odjet 28 megakoncertů, ovšem do Prahy se letos nechystali.

Související články

Další články