Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Tiktokerka vypadá úplně jako Jennifer Aniston! Jak na to seriálová Rachel z Přátel zareagovala?

Jennifer Aniston má dvojnici.
Zdroj: Profimedia, Archiv She_plusthree, koláž eXtra.cz
Dvojnice

Herečka Jennifer Aniston (52) by se měla mít na pozoru. Na TikToku totiž vystupuje žena, která vypadá podobně jako hollywoodská herečka. Zpočátku si mnoho lidí myslelo, že je to skutečně Jennifer, ale nakonec zjistili, že se jedná o jistou Lisu Tranel, jak o tom informoval web InStyle.

Video, v němž tiktokerka otevírá pusu na monolog Rachel Green v Přátelích, má již přes 7,6 milionu zhlédnutí. Američanka Lisa Tranel, která na TikToku vystupuje pod přezdívkou She_plusthree, z některých úhlů vypadá úplně jako oblíbená herečka Jennifer Aniston. Do popisku na sociální sítě si Lisa dokonce musela napsat, že není Jennifer Aniston, aby si ji lidi neustále nepletli.

Video se stalo virální

Američanka Lisa natočila krátké video, kde předvádí Rachel v jedenácté epizodě třetí série s názvem „Chandler si nemůže vzpomenout, která sestra to byla”. Seriálová Rachel zrovna mluvila o tom, že by nejraději své zaměstnání opustila, ale na druhou stranu si tím nebyla natolik jistá.

Virální video se dostalo i k hollywoodské herečce, která na něj zareagovala. „Poslala mi to kamarádka a jak jsem to sledovala, tak mě to vyděsilo,” prozradila pro americkou mutaci InStyle. „Není úplně jako já, ale ze všech lidí, o nichž kdy kdo řekl, že vypadají úplně jako já, je tato dost blízko,” nechala se slyšet Jennifer.


Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy