Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tiktokerka Pavlína Čubrová se vdala: Pětinásobné matce kazily svatbu spory s dcerou

Tiktokerka Pavlína Čubrová se vdala: Pětinásobné matce kazily svatbu spory s dcerou
Zdroj: Tiktok/pajinacubrovka
+ Další fotografie
obřad
Známá česká tiktokerka Pavlína Čubrová (36), která si říká Pájina Čubrovka, se po 5 dětech konečně vdala. Sňatek uzavřela se svým výrazně starším mužem. Na svatbě měla všechny své blízké až na jednu osobu. Svou dceru! Proč na svatbě chyběla?

Tvůrkyně zábavných videí Pavlína je jednou ze starších uživatelů oblíbené čínské aplikace TikTok. Na svém profilu má přes 40 tisíc sledujících, nicméně dosah jejích videí je mnohem větší. Ten, kdo Čubrovku sleduje delší dobu, ví, že má několik dětí, které občas zapojuje do videí. Avšak vztahy v této rodině nejsou ideální.

Těžké začátky

Začátky této tiktokerky nebyly vůbec lehké. Když Pavlína začala publikovat svá první videa, strhla se na ni lavina nenávistných komentářů a vulgárních nadávek. Nejčastěji jí lidé spílali kvůli věku. Proto její první profil, kde měla bezmála 100 tisíc fanoušků, lidé nahlašovali, dokud jí tento účet nebyl definitivně smazán. Pavlína se ale nevzdala a založila si nový profil, kde opět válí.

Svatba

Pětinásobná matka a nadšená tiktokerka Pavlína Čubrová měla svatbu v kruhu rodinném, tedy až na jednu výjimku. Fanoušci Čubrovky si po zveřejnění svatebních fotografií začali všímat, že na nich chybí jedna Pavlínina blízká osoba, a to její dcera. Poté, co se fanoušci několikrát zeptali, kde má svou dceru a proč s ní není v její velký den, Pavlína odpověděla jasně a stručně: ,,Protože se o nás nezajímá.“ Důvod, proč se dcera k rodině nehlásí, Pavlína redakci eXtra.cz na přímý dotaz nesdělila. Tak snad to není nic, co by se nedalo vyřešit a v této rodině bude zas klid a mír.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy