Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tik Tok je hitem internetu: 21 celebrit, které prostě musíte sledovat

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Tik Tok
Aplikace Tik Tok se stala v roce 2018 jednou z nejstahovanějších appek vůbec. Funguje na stejném principu jako aplikace Musical.ly, s níž byla sloučena. Ve zkratce jde o formu sociální sítě, na níž lidé přispívají maximálně 15 sekund trvajícími klipy, které lze vylepšit o různé filtry, samolepky a efekty. Těchto 20 celebrit ji hojně využívá a rozhodně se vyplatí je sledovat, jejich příspěvky totiž stojí za to!

Aplikace Tik Tok se stala téměř přes noc hitem. Měla stejného majitele jako její předchůdkyně Musical.ly, ten se nakonec rozhodl tyto aplikace sloučit a Tik Tok si tak stáhlo už přes 500 milionů lidí po celém světě.

Zcela zřejmě jsou mezi nimi i některé celebrity a jejich počty stále rostou. Některé z nich už tuto aplikaci využívají víc než Instagram. Příspěvky slavných opravdu stojí za to a celebrita ke sledování se najde opravdu pro každého.

Na Tik Tok se totiž přidali herci, zpěváci, komici i slavní sportovci. V galerii se můžete podívat na hvězdy, které si na této sociální síti nesmíte nechat ujít, i s přezdívkami, pod kterými je tam najdete!

Související články

Další články