Jestli tápete, co právě nyní frčí v pánském vzhledu a jak být IN, podívejte se na letošní vítěze soutěže Muž roku. Je jedno, jestli jsou z Česka, na prvním nebo druhém místě a zda už mají vladaření za sebou, všichni vypadají tak nějak… stejně.

Do Česka zavítal na několik dní Mister International José Parades a doprovod mu po celou dobu pobytu dělal vítěz ročníku 2011 a druhý muž světa Martin Gardavský. Nechybělo ani nezbytné nakrucování před novináři a povinné rozhovory a focení, k nim se posléze přidal i Jan Pippinger, jenž letos na Muži roku obsadil druhé místo.

Tomáš Dumbrovský, který letos soutěž v Česku vyhrál, totiž nemohl přijít kvůli zkouškám ve škole, jinak bychom zažívali čtverné déjà vu. Pánové jedou všichni ve stejném stylu, husté vlasy nahoněné nahoru nebo do strany, strniště dle vlastní úpravy na tváři, hlavně nebýt za patnáctiletého holobrádka a ukázat taky trochu toho testosteronu.

Celá maskulinní delegace se pak sešla na společném obědě ve vyhlídkové restauraci nad Prahou a skoro by se snad i chtělo říct, že která z vás je na jiné typy mužů, třeba na blonďáky, tak měla v tu chvíli smůlu. Ale zase na druhou stranu se vsadíme, že byste ještě ráda přimhouřila oko! Ne?