Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Tihle lidé mají DYCKY DOST! Těchto 35 tetování byste na svém těle určitě nikdy nechtěli!

+ Dalších 33 fotografií
fotogalerie
Tatéři vždy říkali, že za kvalitní tetování je dobré si připlatit a rozhodně nelhali. Lidé, které spousta z vás navštěvuje v tetovacích salónech, jsou skuteční umělci a vědí, o čem mluví. Když tedy chcete levné tetování, nedivte se, pokud pak dopadnete jako lidé na fotografiích.

Doby, kdy bylo tetování odsuzováno a bylo charakteristickým znakem vězňů, jsou dávno pryč. Dnes už není výjimkou, když na ulici potkáte potetovanou babičku a když děti vaše kérky spíše obdivují, než aby se vás bály. V tetování ale vždy platí zásadní pravidla. Jedno z nich je především pro ženy – nikdy si nenechávejte na prso vytetovat delfínka, pokud tam ve stáří nechcete mít velrybu. A další pravidlo zní, že levné tetování bývá jen málokdy kvalitní.

Naše fotogalerie je nabitá snímky těch nejošklivějších a nejpolitování­hodnějších tetování, jaká jste kdy viděli. Přejeme příjemnou škodolibou zábavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články