Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Tihle lidé mají DYCKY DOST! Těchto 35 tetování byste na svém těle určitě nikdy nechtěli!

+ Dalších 33 fotografií
fotogalerie
Tatéři vždy říkali, že za kvalitní tetování je dobré si připlatit a rozhodně nelhali. Lidé, které spousta z vás navštěvuje v tetovacích salónech, jsou skuteční umělci a vědí, o čem mluví. Když tedy chcete levné tetování, nedivte se, pokud pak dopadnete jako lidé na fotografiích.

Doby, kdy bylo tetování odsuzováno a bylo charakteristickým znakem vězňů, jsou dávno pryč. Dnes už není výjimkou, když na ulici potkáte potetovanou babičku a když děti vaše kérky spíše obdivují, než aby se vás bály. V tetování ale vždy platí zásadní pravidla. Jedno z nich je především pro ženy – nikdy si nenechávejte na prso vytetovat delfínka, pokud tam ve stáří nechcete mít velrybu. A další pravidlo zní, že levné tetování bývá jen málokdy kvalitní.

Naše fotogalerie je nabitá snímky těch nejošklivějších a nejpolitování­hodnějších tetování, jaká jste kdy viděli. Přejeme příjemnou škodolibou zábavu.

Mohlo by vás zajímat

Další články