Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ticho před drsnou válkou? Rosol vydělává prachy na alimenty, Ochotská krmí labutě!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 32 fotografií
Mohlo by se zdát, že se konečně usmířili, ale to je jen zdánlivé. Michaela Ochotská a zatím stále její manžel Lukáš Rosol žijí odděleně a podle toho to také vypadá. Zatímco tenista honí po kurtu balónky, bývalá moderátorka si najde čas vyrazit se synem krmit labutě... Může to tak působit, že jde o klid před velkou bouří!

Vypadá to jedním pohledem, že nastalo ticho, které nevěstí nic dobrého. Oba manželé, kteří zažívají několik týdnů hlubokou krizi, si žijí každý po svém. Druhým pohledem se může zdát, že v hlavách šikují strategie a vyčkávají, kdo první vystřelí.

Rosol se aktuálně vrací do formy a předvádí skvělé výkony. Možná si uvědomil, že pokud s Ochotskou začnou válku, bude to hodně drahé. A na alimentech „nevyplázne jen trojku nebo čtyřku“. V jeho případě půjde o desetitisíce… „Přátelé, tak první zápas po zranění zdárně za mnou a spokojenost s prvním vítězstvím nad Eysseric 6:3 6:3. Zítra držte prosím palce ve finále kvalifikace proti Donskoy odpoledne kolem 1:30 pm,“ napsal včera na svém oficiálním profilu záletný tenista.

Se synem tak čas moc trávit nemůže, když honí míčky po kurtu. Oproti tomu se Ochotská chlubí na Facebooku, co právě dělá. A včera s malým Andrém byla házet pečivo labutím. „Ga-Ga-Ga,“ uvedla Míša ke snímku, který naleznete v galerii, a dodala k tomu hastagy: #krmime #nedelevprirode!

Možná ve finále dojde k happyendu, možná ne. Ale zdá se, že se oba rozhádaní manželé alespoň pro teď uklidnili a přemýšlí, jak nejméně ublížit společnému potomkovi, který za jejich partnerské hrubky opravdu nemůže.

Související články

Další články