Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tichá voda SuperStar břehy mele: Zakřiknutý Martin Schreiner okouzlil Ivu Kubelkovou

Tichá voda SuperStar břehy mele: Zakřiknutý Martin Schreiner okouzlil Ivu Kubelkovou
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
SuperStar
Soutěžící bojující o titul SuperStar Martin Schreiner je mezi ostatními chlapci nenápadný, ale pouze do chvíle, než otevře pusu a začne zpívat. Martin se sice drží trošku v ústraní, ale na pódiu působí jako ostřílený zpěvák. Jeho talent neunikl ani bývalé modelce Ivě Kubelkové (43), která Martina neváhala podpořit.

Martin Schreiner je sice nenápadný klučina, který se tváří, že neumí do pěti napočítat, ale jakmile začne zpívat, diváci si sedají na zadky. Martin ohromil porotu v šestém castingovém kole SuperStar a do Top 10 se dostal naprosto s přehledem.

Včerejší večer byl rozhodující v tom, že pět začínajících zpěváků postoupí do superfinále a zbylých pět soutěž opustí. Na něco takového diváci nebyli zvyklí, protože se ve většině případech ve finále vyřazovalo po jednom.

Bývalá modelka Iva Kubelková (43) se na sociálních sítích svěřila, že v pěvecké soutěži má svého favorita. "Já už mám svého favorita v SuperStar dávno vybraného," napsala a připojila fotku Martina. A podle výsledku finále má nejenom Iva velmi dobrý vkus.

Kromě Martina se ze zpěváků probojoval do nejlepší pětky i Giovanni Ricci "Nová SuperStar. Určitě. Minimálně za mě," píší nadšené fanynky vzkazy Martinovi, ale i Giovanni má pěknou základnu fanynek.

"Jedno z nejlepších vystoupení v SuperStar," píší rozněžněné fanynky na Giovanniho Instagram. A kterému ze zpěváků fandíte vy?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy