Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tichá domácnost Adama Mišíka a Natálie Jiráskové: Pár prozradil, kvůli čemu se hádají

+ Dalších 6 fotografií

Láska herce a muzikanta Adama Mišíka (25) a jeho přítelkyně Natálie Jiráskové (18) jen kvete a je na nich vidět, jak moc jsou jeden do druhého zakoukaní. Pár, který od léta sdílí společnou domácnost, v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, kvůli čemu se doma hádá a jak přijali rodiče mladé modelky její odchod z rodinného hnízda.

Tichá domácnost

Hvězda filmu Banger Adam Mišík a jeho krásná přítelkyně Natálie Jirásková už od léta bydlí spolu. Nad jejich vztahem není zatím ani mráček a běžné mužské praktiky, jako jsou například ponožky pohozené u gauče, nechávají mladou modelku chladnou.

"Tohle pro mě není nic, kvůli čemu bych se naštvala. Myslím si, že zatím nemáme nic, kvůli čemu bychom se štvali, a to je právě to hezký, že jsme spolu každej den a pořád si to umíme udělat krásný," prozradila přítelkyně známého herce a muzikanta. "Pokud mi zrovna nevyhodí nějaký moje oblíbený jídlo, tak mě nenaštve," dodala se smíchem Natálie na vánočním večírku British American Tobacco.

"Natálka je samozřejmě pořádná, spíš jsem někdy dobytek já, ale to tak chlapi bývají, takže ta ponožka mi občas někam odletí," vyjádřil se ke společnému bydlení Adam, jehož doménou je prý v jejich společné domácnosti vaření. "Já to mám rád, odpočinu si u toho a Natálka mi to pak pomáhá uklízet," dodal. "Ne, uklízím to já," zareagovala na jeho slova Natálie rychlostí blesku.

Přesto, že jsou Adam s Natálkou pořád ve fázi zamilování, tichou domácnost už prý doma měli. "Většinou se pohádáme kvůli jídlu," prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz Mišík. "Já jsem takovej autista, co se týče jídla, a jsou nějaký věci, který podle mě na jídlo nepatřej. Třeba když dělám ty těstoviny, tak tam prostě patří parmazán a Natálka si tam chtěla dát eidam a já jsem tvrdě protestoval, že to je proti zákonům a že v Itálii by ji za to zavřeli," práskl se smíchem na svoji přítelkyni, která potvrdila, že jídlo je opravdu něco, co je dokáže rozhádat.

Stěhování vzali s klidem

I když teď Natálie tráví čas se svou láskou, se svou maminkou se vídá pravidelně. "Vzhledem k tomu, že mamka do Prahy dojíždí pracovat, takže vždycky, když má ShowTime, tak se třeba na hoďku zastaví. Není to tak, že bychom se nevídaly vůbec, vídáme se často. Stýská se nám samozřejmě oběma, ale já už jsem ten život chtěla taky vzít trošku do svých rukou a trošku se posunout," uvedla dcera Ivy Kubelkové, bývalé modelky a současné moderátorky společenského magazínu ShowTime na CNN Prima News. "Samozřejmě vím, že ten domov u rodičů stále mám, ale je to příjemná změna," dodala.

Ačkoliv chodí modelka stále ještě do školy, se stěhováním k partnerovi prý její rodiče problém neměli. "Bylo to úplně v pořádku, nebylo to samozřejmě ze dne na den, ale já už jsem u Adama často přespávala, takže jsem si tam už částečně vozila věci," uvedla Natálie, která to má teď od Adama blíž do školy, z domova totiž prý dojížděla dvě hodiny. "Teď to mám do školy 15 minut tramvají, takže i když jsem věděla, že mám na druhý den školu, už jsem u Adama občas zůstávala," řekla Jirásková. "Pak mi Adam řekl, jestli bych už u něj nechtěla zůstat, tak jsem byla ráda," dodala. Jeden druhému pak věnovali zamilovaný pohled, který byl jasným důkazem, jak moc jsou spolu šťastní.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy