Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ti to ale skouleli: Raye Korantenga a Katku Němcovou porazili senioři

Ray Koranteng válel na bowlingu jako profík, na české důchodce to ale
nestačilo.
Zdroj: SENIOR ROKU
Hvězdy televize Nova Ray Koranteng a Katka Němcová se vypravili na bowlingový turnaj seniorů. A při porážení kuželek se nestačili divit. Přestože někteří účastníci byli i o dvě generace starší, s bowlingovými koulemi běhali po drahách jako reprezentanti. A tak obě hvězdy Novy mohly na stupně vítězů zapomenout.

„Absolutně jsem těm seniorům a seniorkám nestačil. A to bowling chodím občas hrát. Na jejich skóre jsem prostě neměl šanci,“ kroutil hlavou s úsměvem nad výsledky turnaje Ray Koranteng. „No, dělala jsem, co jsem mohla, ale nestačilo to. Slibuju, že budu celý rok trénovat a na příštím ročníku turnaje se pokusím urvat nějakou medaily,“ dodala rosnička Katka Němcová.

„Jsem rád, že čeští senioři zase ukázali, že se s nima musí počítat, a že v mnoha ohledech jsou lepší a výkonnější, než jejich mladší spoluobčané. A hlavně mají neuvěřitelně pozitivní přístup k životu, což je mnohem důležitější, než jakékoliv výsledky bowlingu,“ dodal Ray, který byl zvláště pro seniorky doslova magnetem a musel se mezi svými hody neustále fotografovat. To seniory naopak pochopitelně mnohem více k focení lákala sličná Katka Němcová.

Turnaj byl součástí semifinále prvního ročníku soutěže SENIOR ROKU. Její finále se uskuteční už 19. prosince v pražském hotelu Hilton.

Související články

Další články