Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Ti si umí užívat: Leoš Mareš vyvezl rodinku do Alp a děly se tam věci!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Marešovi na horách
Leoš Mareš (42) vyvezl manželku Moniku (37) i své dva syny Matěje a Jakuba do italských Alp. Celá rodinka tam odpočívá na jarních prázdninách a jak je vidět z fotek, které známá dvojice na sociální síti zveřejňuje, všichni si dovolené dosyta užívají.

Zatímco Monika (37) brázdí svahy horského střediska Livigna na prkně, Leoš (42) se syny Kubou a Matějem se oddávají zimním radovánkám na lyžích. Azurová obloha, horské sluníčko, italská kuchyně, to vše přispívá k výborné náladě, která z jejich dovolenkových fotek sálá.

Jak je vidno, manželka slavného moderátora si ze sebe umí udělat legraci. Narozdíl od jejího profilu, kde se převážně objevují vystylizované fotografie, Leoš zveřejnil fotku, kde si Monika strká do nosních dírek sluchátka AirPods a on se u toho královsky baví. Příspěvek okomentoval slovy „Monika si ráda na kopci čichne k dobré muzice,“ což mnohé sledující pobavilo.

Oblíbené italské středisko umožňuje zábavní aktivity i po setmění, čehož Leoš také náležitě využil. Nasedl do motokáry a proháněl se v ní po dráze jako malý kluk. Marešovi si zkrátka umí dovolenou užít, ať už ji tráví v teple, nebo na horách.

Mohlo by vás zajímat

Další články