Ladné pohyby, sexy pohledy a profesionální otočky. Tak nějak by to ve StarDance mělo vypadat. Jenže v letošním ročníku je lehké najít hned několik soutěžících, kteří nic z toho nikdy nepředvedou. I když dřeli každý den několik hodin, porotu neohromí. I diváci vědí, že někdo tam prostě nemá co dělat a měl by se radši věnovat své profesi. No a o koho tedy jde?

1. Rosťa Osička (59)

Bývalý boxer se snažil ze všech sil, ale obecenstvo to přijalo dost rezervovaně. Tvářil se jak v ringu, kdyby dostal k.o. Bojoval sice ze všech sil jak Rocky Balboa, ale i to je prostě někdy málo. Jeho výkon byl hoden malého Mikea Tysona po obrně.

2. Lukáš Pavlásek (37)

Oblíbený „týdýt“ chtěl překovat svou pověst blbečka, ale bohužel mu to nevyšlo. I když se snažil tancovat jak profík, tak jeho „dřevnatost“ to potvrdila. Vypadá jak strýček Fester z Addams Family, ale chtěl by předvádět gentlemanské kroky. Jestli nechcete mít pošlapané nohy, tak jeho si za partnera rozhodně neberte.

3.DJ Lucca (37)

Krásná DJka vrtí prdelkou moc dobře, ale porota to příliš neocenila. Přišla jim nemastná, neslaná a zdálo se, že ji to vlastně ani vůbec nebaví.