Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ti jsou tam snad omylem, ne? Seznam největších dřev ve StarDance je tady!

Leoš zazářil. Někteří ale dopadli daleko hůře.
Zdroj: Youtube.com
+ Další fotografie
Když si někdo neumí přiznat, že vrtění boky mu moc nejde, bývá z toho zpravidla pěkný trapas. No a když jste ještě celebrita a jdete s tím do StarDance, nemůže to dopadnout dobře. Kdo byl ve včerejším díle největší prkno?

Ladné pohyby, sexy pohledy a profesionální otočky. Tak nějak by to ve StarDance mělo vypadat. Jenže v letošním ročníku je lehké najít hned několik soutěžících, kteří nic z toho nikdy nepředvedou. I když dřeli každý den několik hodin, porotu neohromí. I diváci vědí, že někdo tam prostě nemá co dělat a měl by se radši věnovat své profesi. No a o koho tedy jde?

1. Rosťa Osička (59)

Bývalý boxer se snažil ze všech sil, ale obecenstvo to přijalo dost rezervovaně. Tvářil se jak v ringu, kdyby dostal k.o. Bojoval sice ze všech sil jak Rocky Balboa, ale i to je prostě někdy málo. Jeho výkon byl hoden malého Mikea Tysona po obrně.

2. Lukáš Pavlásek (37)

Oblíbený „týdýt“ chtěl překovat svou pověst blbečka, ale bohužel mu to nevyšlo. I když se snažil tancovat jak profík, tak jeho „dřevnatost“ to potvrdila. Vypadá jak strýček Fester z Addams Family, ale chtěl by předvádět gentlemanské kroky. Jestli nechcete mít pošlapané nohy, tak jeho si za partnera rozhodně neberte.

3.DJ Lucca (37)

Krásná DJka vrtí prdelkou moc dobře, ale porota to příliš neocenila. Přišla jim nemastná, neslaná a zdálo se, že ji to vlastně ani vůbec nebaví.

Související články

Další články