Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ti dopadli! Neuvěříte, co se dnes děje s vítězi SUPERSTAR. Většina už je v šoubyznysu mrtvá!

Zdroj: Facebook, Coca Cola
+ Další 3 fotografie
Překonali stovky, ba tisíce soupeřů, fanoušci jim klečeli u nohou, podmanili si miliony lidí. Přesto si dnes už o málokterém z vítězů dosavadních českých a československých SuperStar pamatujeme víc než příjmení. Přečtěte si, jak výherci pěvecké soutěže dopadli!

1) Aneta Langerová (2004)

Aneta (31) drtivě ovládla úplně první řadu a byl o ni proto takový zájem, že kam přijela, byla plná náměstí. To už asi nikdy nikdo nezopakuje. Aneta Langerová nabízené šance využila, vydala úspěšná cédéčka Spousta andělů a Dotyk. Jenže pár let po soutěži už musela rušit turné, zájem prudce opadával.

Dívka, která přiznala lesbickou orientaci, nyní není na výsluní zájmu, ale i díky charitě, kterou celou dobu podporuje, a malým klubovým koncertům si dál vydělává hudbou.

2) Vlasta Horváth (2005)

Vlasta (40) se ve finále utkal s Petrem Bendem, kterého drtivě porazil. Vydal desku Místo zázraků, úspěchu jako Aneta se už ale nedočkal.

Dnes již zfotrovatělý zpěvák pořád sporadicky a bez většího zájmu davů fanoušků vystupuje se svou kapelou, učí na konzervatoři a hraje v rockové opeře. A s manželkou, s kterou je už 23 let, vychovávají dvě holčičky.

3) Zbyněk Drda (2006)

Roztomilý kudrnatý blonďáček Zbyněk (30) nad Davidem Spilkou vyhrál jen o pár procent. Po vítězství vydal ne úplně neúspěšnou desku Pohled do očí. V současnosti už dlouhé vlasy nemá, postupně mu ustupují, navíc přidal na obličej nezbytné brýle. Není tedy divu, že už ho tolik lidí nepoznává. Žije sám v malém bytě v Praze, věnuje se malování a když se poštěstí, sem tam jede na hudební kšeft. Že by z něj byl díky vítězství milionář, který přehrabuje nabídky hráběmi, to se opravdu říci nedá.

4) Martin Chodúr (2009)

Pár let oddychu soutěži pomohlo a o první Česko Slovenskou SuperStar byl zase slušný zájem. Český Tom Jones Martin (28) diváky uhranul nejvíc, ve finále vyhrál nad Miro Šmajdou. O rok později vydal první desku Let's Celebrate. O Martinovi (28) je kupodivu a na rozdíl od většiny jeho kolegů stále hodně slyšet. A to i díky manažerovi Janu Adamovi, který dřív dělal desítky let pro Karla Gotta. Chodúr hodně vystupuje na plesech a společenských akcích a s přítelkyní Ivonou se starají o tříletého Martínka.

5) Lukáš Adamec (2011)

Lukáš (31) byl prvním Slovákem, který společnou soutěž vyhrál. Ve finále na něj nestačila krásná Gabriela Gunčíková. Jinak se nám zdá, že jsme o něm po soutěži sedm let neslyšeli. Úspěch, aspoň tedy v Česku, neuměl zužitkovat. Až loni mu dal Janek Ledecký šanci v muzikálu Iago. Jinak je už dvakrát otcem. S ženou Miriam má čtyřletého Tea a rok a půl starou Leušku.

6) Sabina Křováková (2013)

Dívka, která pištěla při mluvení, ale pak všechny fascinovala svým silným hlasem, si v grandfinále podala Štefana Pčelára. V současnosti se Sabina (26) dál pokouší o úspěch se svou obměněnou rockovou kapelou a hraje v muzikálech. Jedničkou na hudebním nebi se však ani ona aspoň na chvíli nestala.

7) Emma Drobná (2015)

Před třemi lety si to v SuperFinále ve zpěvu úspěšně rozdala se Štěpánem Urbanem, s kterým si to doteď rozdává i v soukromí. Tvoří pár. Čtyřiadvacetiletá slečna pak měla velký úspěch s deskou You Should Know. Líbil se třeba song Words, loni vládla československým rádiím. Na rozdíl od ostatních to není tak daleko od soutěže, aby úplně upadla v zapomnění. Spíš naopak. Dělala předskokanku Jamesi Bluntovi, sama často koncertuje. Asi by ale měla udělat něco s psychikou. Anonymní žvásty na internetu ji totiž rozhodily natolik, že se zpěvem už málem sekla.

Související články

Další články