Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ti ale vyrostli: Synové Aleny Šeredové a fotbalisty Buffona už míří do puberty

+ Dalších 9 fotografií
potomci
Bývalá modelka Alena Šeredová (41) si momentálně užívá léto i se syny ve své domovině. Do Prahy zavítala po rodinné dovolené na Sardínii, kam vzala i rodiče a sestru. Nebyly by to ty pravé prázdniny v Praze, kdyby s dětmi nenavštívili pražskou ZOO... Ze synů, které má s fotbalistou Gigi Buffonem (41) už jsou pěkní výrostci.

Alena Šeredová (41) si užívá léto na střídačku se svým italským partnerem Alessandrem Nasi a se svou rodinou, která žije v Česku. Po dovolené na Sardínii, kam vzala maminku, tatínka i sestru, se bývalá modelka na pár dnů usadila i s kluky u rodičů v Praze.

I když se s otcem chlapců Buffonem vzali až v roce 2011, žili spolu už dlouhá léta před tím a Alena stačila slavnému sportovci porodit dva syny. Prvorozený Louis se narodil v roce 2007 a o dva roky později česká kráska porodila Davida Lee.

Oba kluci už tedy míří do puberty. Šeredová se proto s nimi jistě nestačí nudit. K fotce, kde vysmátí bratři pózují s Hradčany v zádech, napsala všeříkající „Zachraň se kdo můžeš“ a je jasné, že s nimi šijí všichni čerti.

Alena se po rozvodu se slavným fotbalistou začala stýkat s italským miliardářem Alessandrem Nasi a jak nedávno veřejně prozradila, je po jeho boku šťastná. Na dědicovi značky Fiat si cení především toho, že ji miluje i s jejími syny.

Mohlo by vás zajímat

Další články