Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ti ale neztrácí čas: Vaidišová se Štěpánkem chtějí roční dceři pořídit sourozence

+ Dalších 10 fotografií
druhé miminko
V květnu oslavili roční výročí druhé svatby a v létě zapálili první svíčku na dortu jejich rozkošné dcerce Stelle. Bývalá tenistka Nicole Vaidišová (31) s Radkem Štěpánkem (40) prožívají krásné období a netají se tím, že by si přáli druhé miminko. Na pohlaví jim tolik nesejde, oba si totiž uvědomují, že je děťátko Boží dar...

V rozhovoru pro Top Star magazín Nicole prozradila, že roční dcerka Stella je hodné dítě a i když má energie na rozdávání, mateřské povinnosti si užívá. Manželé Nicol a Radek, kteří oslavili v květnu první výročí druhé svatby, se netají tím, že by si přáli druhé miminko.

„Další dítě bychom chtěli. Nemáme žádné preference, co se týká pohlaví. Víme, že dítě je Boží dar a ať to bude holčička, nebo kluk, budeme šťastní,“ svěřil se Štěpánek, který se tenisem živí i dnes. „Trénuji momentálně Grigora Dimitrova, takže u tenisu jsem zůstal. Jsem rád, že ty zkušenosti, co jsem za třicet let nasbíral, můžu předávat dál,“ řekl slavný tenista.

Milostný příběh této dvojice je opravdu pestrý. Cesta ke druhému sňatku byla pro oba slavné tenisty trnitá. Když jim první manželství v roce 2013 po třech letech krachlo, nikoho nenapadlo, že by se k sobě mohli vrátit. Možná i oba tehdy bývalé manžele překvapilo, že se jednomu po druhém stýská.

V roce 2015 to proto spolu znovu zkusili. O rok později se ale opět v ne zrovna přátelském duchu rozešli. Poslední návrat se konal v roce 2017 a vše nasvědčuje tomu, že už byl poslední. Lásku totiž Štěpánek a Vaidišová nestvrdili jenom svatbou, ale i miminkem, ke kterému možná brzy přibude další.

Mohlo by vás zajímat

Další články