Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Thunberg je vůdkyní naší doby: Leonardo DiCaprio si dal slib s Gretou

Thunberg je vůdkyní naší doby: Leonardo DiCaprio si dal slib s Gretou
Zdroj: instagram
+ Dalších 14 fotografií
setkání
Švédská aktivistka Greta Thunberg (16) si získala přízeň obyčejných lidí, ale i těch největších hvězd. Jedním z nich je i hollywoodský herec Leonardo DiCaprio (44). Ten považuje mladou ekologickou aktivistku za vůdkyni naší doby.

Greta Thunberg je švédská aktivistka, která na sebe upoutala celosvětovou pozornost, když se zasadila o boj proti globálnímu oteplování. Protestovala před švédským parlamentem a ihned si tak získala davy příznivců.

Mezi těmi, kteří za ní pevně stojí a vyjadřují jí silnou podporu, jsou i slavné celebrity. Jejím velkým fanouškem je i slavný hollywoodský herec Leonardo DiCaprio. Setkal se s Gretou a jak sám řekl, dost si rozuměli. Hvězdný herec nazval Gretu vůdkyní naší doby.

"Historie nás bude soudit podle toho, co uděláme dnes pro to, abychom zajistili, že i budoucí generace budou moci žít na stejné obyvatelné planetě, kterou jsme tak bezstarostně považovali za samozřejmost. Doufám, že to, co Greta říká, se stane budíčkem pro lídry na celém světě, který je přesvědčí, že doba nečinnosti už skončila," sdělil Leonardo.

"Bylo mi ctí se s Gretou setkat. Vzájemně jsme si slíbili, že se budeme podporovat v naději, že se nám podaří zajistit lepší budoucnost," zakončil DiCaprio.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy