Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Thomas Gibson slaví 58: Seriál Myšlenky zločince mu přinesl slávu a doživotní bohatství

Thomas Gibson slaví 58: Seriál Myšlenky zločince mu přinesl slávu a doživotní bohatství
Zdroj: CBS Television
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Thomas Gibson, nejlépe známý jako zvláštní agent Aaron Hotchner ze seriálu Myšlenky zločince, slaví 58. narozeniny. Ve slavném krimiseriálu hraje už dlouhých 15 let a má tak zajištěnou nejen slávu, ale i pohádkový výdělek.

Thomas Gibson se narodil 3. července 1962 v Charlestonu v Jižní Karolíně. Už v 10 letech se začal věnovat herectví, začínal v populárním dětském divadlu Children Theatre. Hrál pár postav i v divadle Dock Street Theatre. V 16 letech se zúčastnil divadelní akce s názvem Alabama Shakespeare Festival, kde byly jeho schopnosti velmi dobře ohodnoceny. To ho dostalo na prestižní hereckou školu Julliard, na kterou získal stipendium.

První velká televizní příležitost přišla ve formě nabídky role v seriálu Nemocnice Chicago Hope. Následovala nabídka na populární seriál Dharma a Greg, kde hrál Thomas hlavní roli a který ho proslavil nejen v Americe, ale i ve spoustě evropských států, kde byl sitcom vysílán.

Ačkoliv hrál i v několika úspěšných filmech, bude Gibson vždy známý především jako seriálový herec. Svou zásluhu na tom má především role Aarona Hotchnera v seriálu Myšlenky zločince, kde se herec objevuje už dlouhých 15 let. Fanoušky má díky tomu i v Česku, kde se seriál těší velké oblibě. V roce 2016 sice dostal padáka, tvůrci ho ale po vlně kritiky rychle vzali zpět.

Thomas Gibson a vztahy

Ačkoliv je Gibson vysoký, charismatický a obzvláště v 90. letech o něj měly ženy velký zájem, věrný byl vždy jen jedné. V roce 1993 se oženil s ženou jménem Christine, se kterou má celkem 3 děti. Manželství se rozpadlo po necelých 20 letech v roce 2011, žádost o rozvod ale byla podána až o tři roky později a rozvodové řízení bylo dokončeno v roce 2018. Thomas si od té doby jinou ženu nenašel.

Volný čas Thomase Gibsona

Thomas Gibson sice vzhledem ke svému pracovnímu vytížení moc volného času nemá, jeho děti jsou už ale velké, on je rozvedený, a tak se v koníčcích nemusí nikterak omezovat. Když zrovna neodpočívá po náročném natáčení, rád se věnuje golfu, který dokonce hraje i profesionálně.

Související články

Další články