Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

The Voice už zná prvního porotce: Do speciálního křesla usedne Vojta Dyk!

+ Dalších 7 fotografií
The Voice
The Voice Česko Slovensko startuje už na jaře a pomalu se začíná rýsovat, kdo usedne v porotě. Zatím je známo jedno jméno, které bude koučovat všechny, kteří se chtějí stát slavnými zpěváky a zpěvačkami. Kdo to bude?

Televize Nova už na jaře nasadí do vysílání jeden z nejúspěšnějších světových formátů The Voice. Do křesel zasedne čtveřice osobností vybraných z nejlepších českých a slovenských zpěváků a muzikantů. Který soutěžící dostane šanci na postup, rozhodne právě kouč otočením svého křesla.

Prvním koučem The Voice Česko Slovensko bude zpěvák a muzikant Vojta Dyk, který bude vůbec poprvé v historii součástí takto velké talentové show. Vojta má jeden z největších hlasových rozsahů na české i slovenské hudební scéně, je uznávaným profesionálem ve svém oboru a v současné době exceluje ve swingové formaci B-Side Band.

„Už dlouho jsem dostával nabídky na různé pořady nejen na TV Nova, které jsem úspěšně odmítal. Rozhodování bylo dlouhé, protože se moc do televizní zábavy necpu, ale tady mi dává smysl to, že všichni lidé, kteří se soutěže budou účastnit, už vlastně umí zpívat, jde jen o to jim pomoct, nakopnout, možná i poradit. Takže žádné zesměšňování, ušklíbání se, ale spíš snaha o pomoc. Tedy vlastně samá pozitiva. S tím do toho jdu. To mi dává smysl,“ říká Vojta Dyk.

„Tato show je o hlase, hledáme nejlepší hlas obou zemí a na ničem jiném vlastně nezáleží. To je právě síla tohoto formátu, a proto je i nadále jednou z nejlepších show na světě,“ říká kreativní producent a režisér show Pepe Majeský.

Výherce pěvecké soutěže se stane milionářem. Kromě toho, že se mu pracovní nabídky jen pohrnou, mu totiž na kontě přistanou dva miliony korun.

Mohlo by vás zajímat

Další články