Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

The Voice snadno překřičí hlas Kaliho dcerky. Dojemné foto rappera s jeho princeznou

+ Dalších 6 fotografií
Dojemné foto
V polovině února se drsný rapper Kali (36) stal otcem. Porotce právě probíhající pěvecké soutěže The Voice se pyšní svojí rozkošnou dcerkou na svém Instagramu. Fotky udělaného a potetovaného slovenského rappera s malým drobečkem v náručí jsou opravdu dojemné.

Malá Kornélie přišla na svět 15. února a má se čile k světu. Překrásnou dcerku mu porodila jeho snoubenka Alice, se kterou informaci, že čeká miminko, dlouho tajili.

Koloman Magyary, který si přezdívá Kali, včera zveřejnil fotku z nedělního dílu The Voice a přidal pod ní vtipný komentář: "Chcel som pozerať The Voice, ale hlas Česko Slovenska prekričal hlas našej malej.” Zdá se, že Kali se svojí partnerkou okoušejí realitu s miminkem, kterému se musí podřídit naprosto vše.

K fotce, kde je malá Nelinka, jak jí rodiče familiárně nazývají, zachumlaná v pletené zavinovačce, se Kali vyjádřil jasně: “…to sú tie momenty, kedy nič neni tak podstatné, aby to nepočkalo.”

Láska ke svému potomkovi jistě nepřekoná nic na světě a slovenský umělec si je toho očividně vědom čím dál víc. Přejeme mu, ať si tyto momenty s miminkem užívá naplno a ať mu rodinná idylka vydrží co nejdéle.

Mohlo by vás zajímat

Další články