Reklama na kečup patřila k těm lehce zapamatovatelným. A zadavatel reklamy si musel po odvysílání mnout ruce. Kečupy šly nejspíše na dračku… A to díky vtipnému podání malého zrzavého klučiny, který si v reklamě dal do pusy hranolky tak, že dodnes mu mnozí říkají „kečupír“. „Téhle nálepky se asi už nikdy nezbavím,“ řekl eXtra.cz Dytrt.

Jenže v životě si vytrpěl i věci, o kterých by nejraději nemluvil a nikdy nepoznal… „Máma byla sama na tři děti a v hereckých kruzích to je někdy těžké. Ne každý si vydělá velké peníze, takže byly u nás chvíle, kdy jsme neměli na jídlo a jedli jen rohlíky nebo chleba. Ale máma byla v tomhle vždycky skvělá, protože to uměla podat tak, že jsem neměl pocit, že trpíme,“ prozradil o svém životě v chudých podmínkách talentovaný mladík.

Dnes je vše jinak a tvrdou prací si dokázal vydělat na vše, co potřebuje. „Mám svou práci rád a baví mě, proto se dokážu i myslím dobře uživit. Tehdy to byla ale hodně tvrdá doba,“ dodal Pavel, který věří, že v soutěži Muž roku uspěje. A to z důvodu, že sice oproti konkurenci nemá svaly a disponuje nejhubenější postavou, ale hodně sází na svůj intelekt a také to, že je zábavný.