Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Těžký osud Veroniky Kopřivové: Postěžovala si, jak trnitý je její život s Jágrem!

Těžký osud Veroniky Kopřivové: Postěžovala si, jak trnitý je její život s Jágrem!
Zdroj: profimedia/Instagram¨
+ Dalších 15 fotografií
Veronika Kopřivová prozradila, jak těžký život má, ale právě díky tomu se stala silnou osobností, kterou je dnes. Také se konečně přestěhovala za svým partnerem Jaromírem Jágrem do Kanady a oslaví společně svůj dvouletý vztah.

Veronika Kopřivová a hokejová legenda Jaromír Jágr (45) slaví dva roky, co jsou spolu. Její vztah nebyl ale procházkou růžovou zahradou a na to nezapomněla upozornit na sociálních sítích právě Veronika.

Na Instagram vložila dojemné přiznání: "Náš vztah není žádná pohádka, je to pěkně trnitá cesta. Největší škola života, kterou můžeme zažít. Týká se to života obecně, práce, vztahů, přátelství atd. Ti, co mají zatím krásný, pohádkový a skoro bezproblémový život, mají se neustále o koho opřít, mají někoho, kdo za ně plno věcí vyřídí, to je ničemu moc nenaučí. Silnou a samostatnou osobností se stávají lidé, kteří zažili několik pádů a prošli několik trnitých cest a museli spoléhat jen sami na sebe."

Pokud si myslíte, že tohle je konec hluboké myšlenky Veroniky, jste na omylu, dále pokračuje: "Každá špatná cesta a zkušenost jsou to nejlepší, co se nám může v životě stát, i přes to, že to zrovna v ten moment nevypadá. Buďme vděční za každý pád, za každou špatnou zkušenost, za každou bolest, protože to nás posouvá! Miluji školu života, miluji přírodní zákony a jsem vděčná za každou špatnou zkušenost, protože vše, co se v mém životě zatím odehrálo, ze mě udělalo to, co jsem dnes. Miluji se a jsem na sebe pyšná."

Takhle krásně se vypovídala blondýnka na Instagramu a nezapomněla zdůraznit, že už konečně bydlí se svým partnerem Jaromírem Jágrem a oslavili nedávno 2 roky spolu. Co myslíte, bude už konečně svatba?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy