Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Albín Matyáš je téměř slepý, ale jde si za svým snem! Uspěje před porotou?

+ Dalších 20 fotografií
Pokračuje pěvecká show SuperStar svojí další epizodou z castingů. Pro některé soutěžící se otevře cesta za snem, další zase zažijí tvrdý střet s realitou. A o tom všem rozhodne opět porota ve složení – Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarína Knechtová.

Ukázat svůj talent přišel i Matyáš Vlk z Kopřivnice. Ve svém životě zatím nezažil nic moc hezkého. Společně se svou maminkou nemají moc peněz, a proto musí bydlet v malém bytě na ubytovně. Matyáš je albín a vždy přitahoval zraky ostatních lidí, on sám má bohužel se zrakem problém.

Je téměř slepý a jediné, co mu pomáhá, jsou speciální brýle, které má ale rozbité a na nové nemá peníze. „Byl jsem od narození slepý, potom se mi zrak začal vracet, ale nezlepšil se mi tak, jak bych potřeboval,“ prozradil Matyáš. „Zpěvem zahání chmury. Když mu je nejhůř, tak si zpívá,“ říká Matyášova maminka.

Výhra v hodnotě dvou milionů korun je jednou z motivací, proč se Matěj do soutěže přihlásil. Nechce je ale pro sebe, nýbrž pro svou maminku. Povede se Matyášovi postoupit do dalšího kola SuperStar?

Související články

Další články