Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Těžký život soutěžící z reality show Hledá se máma a táta: Bratr se opil pod obraz a udusil jejich otce polštářem

Yvona se přes minulost nemůže přenést.
Zdroj: Reprofoto TV Prima
Reality show Hledá se máma a táta není jenom o nalezení lásky na celý život, ale také o těžkých životních osudech. Jeden takový má devětatřicetiletá Yvona, která v show bojuje o srdce čtyřicetiletého Reného. Bývali partneři Yvonu týrali a v dětství si prošla doslova peklem.

Čtyřicetiletá Yvona měla už odmalička opravdu těžký život. Co se týče jejího dětství, prožila doslova peklo. Něco jako mateřskou lásku a porozumění nikdy nezažila. Její matka před Yvonou vždy upřednostňovala jejího bratra, ze kterého vyrostl kriminálník.

Yvona je sympatická dáma, ale na její tváři je znát, že si prošla opravdu těžkým životním obdobím. V současné době se živí jako poštovní doručovatelka. Momentálně se snaží najít svou životní lásku v reality show Hledá se máma a táta.

V show momentálně bojuje o srdce Reného, do kterého se zakoukala. Tam se také svým spoluhráčkám svěřila s velmi drastickou minulostí. "Můj bratr zavraždil mého otce. Dostal jedenáct let, ale seděl jenom sedm. Teď už je venku, ale já se s ním nebavím," rozpovídala se v pořadu.

"Bratr se ožral a udusil otce polštářem," sdělila šokující pravdu. Ani v lásce se jí nedařilo. Její bývalí partneři ji týrali.

Související články

Další články