Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Těžký život po boku prince Harryho: 5 pravidel, která bude muset Meghan Markle dodržovat

Snad to Meghan zvládne.
Zdroj: Instagram/profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Být princeznou je snem každé ženy a dívky, ale jen málokterá z nás si uvědomuje, že je to také o disciplíně a uhlazeném chování. Celý život královskou rodinu doprovází etiketa a pravidla, jež se striktně dodržují! Meghan to zřejmě nebude mít lehké.

1. Žádné selfie Tohle zatím není zanesené do pravidel královské etikety (jelikož ji aktualizují přibližně dvakrát za sto let), ale podle zdrojů blízkých Buckinghamskému paláci byla budoucí žena prince Harryho Meghan Markle (36) už o všem informovaná. Musí se vyhýbat selfíčkám s fanoušky a také autogramům.

2. Myslivecké tradice Tohle bude dost nepříjemné právě pro budoucí princeznu Meghan, královská rodina miluje dlouholetou tradici lovu a střílení. Budoucí manželka prince Harryho je dlouhou dobu veganka a bojuje za práva zvířat, tohle bude opravdu dost nepříjemná situace.

3. Nevyjadřovat se k politice Snoubenka prince Harryho se v době prezidentských voleb v USA hodně angažovala a proslavila jako odpůrkyně prezidenta Donalda Trumpa. Naopak podporovala druhou kandidátku Hillary Clinton. Tohle ale musí zůstat v minulosti. Etiketa přísně zakazuje královské rodině mluvit o politice na veřejnosti, a dokonce mají zákaz hlasovat ve volbách.

4. Skandály se netolerují Manželka prince Williama, Kate Middleton, zvládla tento bod skvěle, jak se s tím ale vypořádá Meghan Markle? Jakýkoliv trapas nebo nevhodné chování na veřejnosti, které budou zachycené na kameru nebo fotoaparát, budou mít následky a dohru pro celou královskou rodinu. Právě kvůli častému porušování a problémovému manželství prince Charlese a Diany byli nuceni se rozvést a Diana byla formálně vyloučena z královských kru­hů.

5. Konvertování Meghan je rozená protestantka, ale všichni očekávají, že před svatbou konvertuje do anglikánské církve, do které patří celá britská královská rodina. Mluvčí královské rodiny dokonce potvrdila, že po zásnubách se připravuje právě ceremoniál, kdy budoucí princezna konvertuje.

Související články

Další články