Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Těžký život Pavly Tomicové: První manžel jí utekl za chlapem, druhý za nejlepší kamarádkou

Pavla znovu objevila radost ze života.
Zdroj: Herminapress.cz
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY

Oblíbená česká herečka Pavla Tomicová dnes slaví 61. narozeniny. V posledních měsících však prošla hodně turbulentním obdobím. Nejprve ji opustil manžel, který si našel mladší milenku, a pak Tomicová hodně zhubla. Jak ovšem řekla, hubnout začala už dříve. Zdroj eXtra.cz blízký herečce ale tvrdí, že radikální úbytek váhy měl na svědomí stres. Dnes už ale herečka znovu září. 

Herečka Pavla Tomicová pochází z Karviné, kde studovala střední pedagogickou školu. Jeden rok vyučovala, pak ji ale kroky zavedly na pražskou DAMU, která ovlivnila její budoucí kariéru.

Role Pavly Tomicové

Během studia navázala spolupráci s loutkovým divadlem Drak z Hradce Králové, kde získala i své první angažmá. Tomicová byla několik let loutkoherečkou, než přišla nabídka na hostování v Klicperově divadle v Hradci Králové, kde se pak stala i stálou členkou souboru. Za své divadelní výkony dostala Cenu Alfréda Radoka a získala nominace na Thálii či rozhlasovou Thálii.

V televizi a filmech se začala objevovat na konci tisíciletí. Průlomovou rolí pro ni byla psycholožka Vlasta Kulková ve filmu Nuda v Brně. Pak následovali Snowboarďáci, Rafťáci, Doblba!, Ulice, Krejzovi nebo Vlastníci.

V roce 2018 předvedla své taneční dovednosti v taneční show StarDance po boku Marka Dědíka. Společně si vytancovali druhé místo.

Pavla Tomicová se rozvedla

Oblíbená herečka byla dlouhých devatenáct let vdaná za herce Ondřeje Malého. Společně vychovávali dvě děti, syna Adama a dceru Anežku. Adama však měla z předchozího manželství, které po deseti letech skončilo. Manžel ji tehdy opustil, protože našel zalíbení v mužích.

Druhý manžel, rovněž známý herec Ondřej Malý, Tomicovou opustil kvůli mladší milence. Jeho novou partnerkou se stala herečka Kristýna Kociánová a v září 2022 se jim narodilo dítě.

Tomicová nesla celou situaci velmi těžko, stáhla se z veřejného dění a snažila se s velkou bolestí vyrovnat. To se jí po dlouhé době nakonec povedlo, pak se ale se svým bývalým mužem zase setkala.

„I když si myslela, že to nejhorší má za sebou, druhý den po odehrání představení prostě zničehonic přestala fungovat. Ta bolest je tam pořád,“ svěřil se pro eXtra.cz zdroj z jejího blízkého okolí. „Na Primě si vyžádala na několik týdnů přestávku v natáčení, rušila se divadelní představení,“ dodal zdroj.

Pavla Tomicová zhubla

Tomicová i razantně zhubla, shodila úctyhodných 35 kilo. „Vždycky se mi povedlo shodit, ale pak se kila zase vrátila zpátky,“ citoval její slova web Lifee. „Začala jsem hubnout už dřív, ale šlo to vidět až později. Všem říkám, že důležitá je správná a pravidelná strava,“ dodala sympatická herečka. Úbytek váhy ale byl spojený i se stresem.

To nejhorší má nyní oblíbená herečka již za sebou a znovu září. „Cítím se dobře a to je pro mě to nejpodstatnější. Jsem lehčí, což je úplně úžasné,“ svěřila se Tomicová, která se po těžkém období snaží na svět zase více usmívat. Nad vodou ji drží její milované děti a práce. Momentálně má napilno a těší se na novou roli v Shakespearově komedii, ve které si zahraje veselou pasačku.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy