Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tragická ztráta Nikoly ze Survivoru. Při požáru přišla o sestru a babičku, maminka spadla ze skály

Nikola se svěřila Janě.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 44 fotografií
survivor

Z některých příběhů vskutku mrazí. Jeden takový musela prožít i jedna z účastnic letošního Survivoru Nikola Kabátová. Té život uštědřil hned několik ran. Před několika lety přišla o své nejbližší – o babičku a mladší sestru, když v bytě jejího tatínka vypukl požár. Pouze o pár měsíců později jí volali z nemocnice, že maminka spadla ze skály. Svou třináctou komnatu otevřela v nejnovějším díle. 

Nejdrsnější reality show Survivor je plná emotivních momentů. Mezi velmi silný okamžik patří bezpochyby ten, kdy se soutěžící Nikola svěřila se svým drsným životním příběhem. Tragicky přišla o nejbližší členy své rodiny, kteří uhořeli při požáru, jenž vypukl v bytě jejího tatínka. Zahynula Nikolina babička i mladší sestra.


Nikola se se svým smutným příběhem rozhodla svěřit Janě. "Měla jsem mladší ségru. U mého taťky v bytě hořelo a vlastně byla tam s ním babička. Bylo to strašně rychlé. Babička tam na místě usnula, moje ségra přešla do jiného pokoje, když to hořelo a přikryla se županem. Převezli ji do Motola. Bojovala, ale po sedmi dnech nakonec umřela," začala vyprávět se slzami v očích.

Doporučené video: Michael Skalický popsal boj o holý život.


Nikole volali, že její maminka spadla ze skály

"Dostalo mě to v tu chvíli. Za babičkou jsem vždycky jezdila a jako malá jsem tam byla furt. Mluvit o věcech, které mě trápí, je pro mě způsob, jak vlastně nějakou tu emoci dát ven. Když jsem se z toho začínala dostávat a byla jsem na své praštěné vlně, tak mi volal nevlastní taťka, že moje mamka spadla ze skály," svěřila se s další ranou, se kterou se musela ve svém životě vyrovnat.


"Ten příběh mě absolutně rozsekal. V tu chvíli to pro mě bylo hodně emočně silné. Ona to na mě nasypala a já jsem se z toho položila, protože ten její příběh je opravdu hrozný. Vím, o čem mluví, já jsem si to potom pospojovala sama se sebou a dostalo mě to. Byla jsem z toho špatná," reagovala Jana.

Nikola i přes svůj těžký osud žije svůj život naplno a využívá každou příležitost. Miluje sport, psy a své přátele. "Dnes jsou mé třicáté narozeniny. Mohu zcela upřímně říct, že jsem hrdá na to, kým jsem se stala. A to je teprve začátek," psala před rokem na svém Instagramu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy