Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Těžký osud filmového Rockyho: Sylvester Stallone před lety přišel o syna, další je autistou

Sylvester Stallone ve snímku Rocky II.
Zdroj: MGM
+ Dalších 7 fotografií
FILM

Na konci osmdesátých let vzniklo pokračování úspěšné série o Rockym, ve kterém v hlavní roli opět září Sylvester Stallone. Slavný herec většinou hrával filmového drsňáka, s ním samotným se však život často nemazlil. Neměl jednoduché dětství, bojoval s agresivitou, jeden z jeho synů je autista a další zemřel už ve svých 36 letech. Stallone jeho ztrátu snášel velmi těžko, jak jej ale citoval New York Post, věděl, že i takové věci jsou realitou života.

Ve filmu Rocky II se chystá odveta století. V boji se opět utká Rocky Balboa s Apollo Creedem. Rocky sice v minulém zápase s Apollem utrpěl těžká zranění a rozhodl se odejít na odpočinek, ohlasy fanoušků na odvetu ho ale přimějí ke comebacku.

Rocky II

Rocky chtěl začít nový život, jak to ale vypadá, jeho poslání je jinde. Ring ho stále láká a čeká na něj životní zápas.

Rockyho, který zasvětil život boxu a postupem času získal přízeň publika i slávu, opět dokonale zahrál herec Sylvester Stallone. Ten má za sebou v herecké branži obrovský kus práce a je uznávaným hercem, jeho život ale nebyl jednoduchý.

Sylvester Stallone přišel o syna

Sylvester se narodil s paralyzovanou částí obličeje, včetně části rtů, jazyka a brady. V dětství si prožil i rozvod rodičů, který těžko snášel, a začal mít problémy s agresivitou. Dokonce byl vyloučený ze školy.

Stallone byl třikrát ženatý. Jeho první ženou byla Sasha Czack, se kterou měl dva syny. Starší Sage šel v tátových stopách a společně si zahráli v několika filmech. Sage však ve 36 letech zemřel na infarkt. „Je to těžké, chci říct, je to velmi, velmi těžké. Je to šílená situace, ale čas to doufejme uzdraví a člověk se to pokusí překonat. Je to prostě něco, co je realitou života. Je důležité se vrátit a zkusit začít znovu žít svůj život, jinak se můžete pořád točit v začarovaném kruhu,“ cituje Sylvestrova slova web New York Post. Jeho mladší syn Seargeoh je autista.

Podruhé si herec vzal Brigitte Nielsen, jejich manželství ale po dvou letech zkrachovalo. Do třetice ho očarovala o dvaadvacet let mladší Jennifer Flavin, která mu porodila tři dcery – Sophii, Sistine a Scarlet. Stallonovi bude v létě už 78 let, stále však vypadá skvěle a je aktivní. Loni se objevil ve filmu Expend4bles: Postr4datelní, další snímky, ve kterých si zahrál, budou mít premiéru letos.

Zemřel Apollo Creed

Slavného Apolla Creeda si v Rockym zahrál Carl Weathers. Apolllo s Rockym byli na začátku velcí rivalové, postupně je ale spojilo silné přátelství. Jeho představitel Weathers však na začátku února ve svých 76 letech zemřel, což zasáhlo i Sylvestra. „Můj život se v den, kdy jsem potkal Carla Weatherse, navždy změnil k lepšímu. Byl kouzelný a já měl to štěstí, že jsem mohl být součástí jeho života. Bez něj bych nikdy nedokázal to, co jsme dokázali s Rockym. Byl naprosto skvělý. Jeho hlas, jeho velikost, jeho síla, jeho sportovní schopnosti, ale co je důležitější, jeho srdce, jeho duše,“ citoval filmového Rockyho web Deadline.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy