Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Těžký nový rok zažije v Ulici Rozina i labilní Franta: Drsný rozchod, alkohol a finanční problémy

+ Dalších 23 fotografií
bouře v ulici
S příchodem nového roku nás v nekonečném seriálu Ulice kromě těch příjemných věcí čekají i hodně nepříjemné. Velkou zkouškou si projde Rozina, kterou hraje půvabná Anna Kadeřávková (21). Všechno se na ni najednou sesype. Finanční problémy, starost s bydlením, láska a pařby. Hodně bledě na tom také bude nebohý Franta, kterého čeká velké zklamání. O co přesně půjde?

Rozina (Anna Kadeřávková) s kamarádkou Janou (Sára Affašová) zjišťují, že jejich spolubydlení s dědou Josefem (Ivan Vyskočil) a jeho partnerkou Radkou (Zuzana Slavíková) už dál není možné. Diváci mají jistě v živé paměti, jak to dopadlo, když šly holky pořádně zapařit.

Jejich mezigenerační rozepře nedělají v rodině dobrotu. A tak si hledají nové bydlení. Rozina se snaží udržet vztah na dálku s Američanem Victorem, Jana usiluje o Bruna (Jaroslav Blažek). Kromě svých lásek ale budou muset vyřešit i svoji zoufalou finanční situaci a taky školu.

Rozina by se ráda dostala na psychologii, Jana by si měla dodělat maturitu. Jenomže víc než do učebnic zírá do mobilu. Janina záliba v sociálních sítích pomalu, ale jistě vede k závislosti…

Cesty Bedřicha a Aničky (Adrian Jastraban a Ljuba Krbová) se rozešly a každý z nich žije vlastní život. Ani jeden ale není šťastný. Anička si s každým dnem stále silněji uvědomuje, že Petr (Antonín Procházka) má raději sebe než ji a že i její obětavost má své hranice.

Rozejít se s ním ale nebude jednoduché, Petr nepatří k těm, kteří by se s odmítnutím lehko smiřovali. To Bedřich po rozchodu s Jindrou (Bohdana Pavlíková) zůstal sám a jedinou ženou v jeho životě je teď roční dcera Lada.

Jeho kamarád Miloš (Jiří Štrébl) by ho rád rozhoupal k akci, ale spíš než prospěch Bedřichovi připraví perné chvilky. Jako rána z čistého nebe přijde šokující zpráva z Amsterdamu. Skyler si našla jiného partnera. Unese Franta (Matyáš Valenta) životní zklamání?

Související články

Další články