Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Těžký boj s váhou i se zdravím: Charlotte Štikové šlo o život!

+ Dalších 28 fotografií
Strach o zdraví
Na oslavě Quentina Kokty, který před pár dny oslavil šesté narozeniny, chybělo několik členů rodiny Štikových. Kromě babičky Moniky (46), která momentálně žije se svým kolouškem v Německu, se nemohla zúčastnit ani teta malého Quentina Charlotte (22) se svým slovenským přítelem Ivkem. Co se stalo?

Uběhlo už 6 let od doby, kdy se Ornelle (26), tehdy Štikové, a Pepovi Koktovi narodil syn Quentin. Oslavu malého předškoláka maminka Ornella zorganizovala na výbornou. Objednala dort a nejbližší přátele a rodinu pozvala do restaurace. Nikoho asi nepřekvapilo, že chyběla Quentinova babička Monika (46), která je s oběma dcerami na ostří nože a momentálně žije se svým mladým hokejistou Petrem Biniasem v Německu.

Na oslavě chyběla i Quentinova teta Charlotte, která se prý předchozí den přiotrávila v mexickém bistru. „Dnešní narozeninová party Quentinka – 6 let, to je už panečku číslo!😂❤️ Sešli jsme se skoro komplet… škoda jen, že se Charly s Ivkem přiotrávili den předtím v mexickým bistru…,“ napsala Ornella pod narozeninovou­ fotku.

Charlotte, která věčně bojuje s váhou, by asi neměla navštěvovat mexická bistra. Také fotografie s Ivkem a hranolkami zrovna nevypovídá o tom, že by zdravý životní styl brala příliš vážně.

Charlotte otravu jídlem podle všeho přežila, tak snad už je z nejhoršího venku a příště si návštěvu podobného zařízení rozmyslí.

Mohlo by vás zajímat

Další články