Zpěvačka formace Gossip Beth Ditto (32) si po tříleté známosti oficiálně vzala svou přítelkyni Kristin Ogata. Obřad probíhal na havajském ostrově Maui za účasti rodiny a přátel.

Beth, která při své výšce 157 centimetrů váží kolem 115 kilo, si oblékla odvážné bílé šaty z dílny světového návrháře Jeana-Paula Gaultiera. Šlo o model s odvážným živůtkem a nadýchanou taftovou sukní. Její přítelkyně Kristin, která je bývalou asistentkou zpěvačky, zvolila třídílný chlapecký oblek – sako, košili a kraťasy. Nechyběly ani květinové věnce kolem krku, hosté byli také oblečeni v bílém.

Beth a Kristin mluvily o svatbě už v dubnu, ale do poslední chvíle se snažily informace ohledně obřadu držet po pokličkou. O svatbě holky informovaly na facebookovém profilu kapely Gossip. „Teď, když jsme se vrátily domů a za sebou máme všechny ty krásné dny, bychom se s vámi chtěly podělit o fotku ze svatby. Vážíme si lásky našich rodin a našich přátel, kteří slavili s námi. A obrovský dík patří Jeanu- Paulu Gaultierovi za jeho snové šaty,“ napsala Beth.